kacper formela podpisał kontrakt z ksw

Kacper Formela podpisał kontrakt z KSW!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 03 kwietnia 2024

Kacper Formela były mistrz FEN podpisał kontrakt z organizacją KSW. Legitymujący się serią 8 zwycięstw z rzędu reprezentant Mighty Bulls związał się umową na wiele pojedynków.

Federacja KSW ogłosiła zakontraktowanie 28-letniego Kacpra Formeli (17-4). Pochodzący z Iławy zawodnik to były mistrz organizacji FEN. Choć Kacper ostatni pojedynek stoczył w kategorii lekkiej to w okrągłej klatce KSW powróci do swojej kategorii, czyli dywizji piórkowej.

Na siedemnaście zwycięstw Formeli składa się siedem zwycięstw przez KO/TKO oraz trzy wygrane przez poddania. „Polski Machida” ma w rekordzie wygrane nad Kamilem Łebkowskim i Sebastianem Rajewskim jednak to dwie ostatnie wygrane nad Kazachami Nurzhanem Akishevem oraz Nursultanem Kassymkhanovem są bez wątpienia najcenniejszymi skalpami w karierze Kacpra.

Warto wspomnieć, że na początku zawodowej kariery w latach 2017-2018, Kacper Formela stoczył dwie walki dla uznanej brytyjskiej organizacji Cage Warriors. Niestety nasz reprezentant przegrał zarówno z Masonem Jonesem jak i Aidenem Lee.

Kacper Formela ostatni pojedynek stoczył w październiku i niewykluczone, że zadebiutuje w KSW już 11 maja na gali XTB KSW 94 w Ergo Arenie.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments