kacper formela negocjuje kontrakt z pfl

Kacper Formela negocjuje kontrakt z PFL! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 20 grudnia 2023

Kacper Formela był gościem online w MMA Piwnicy. W trakcie długiej rozmowy Jaru zadał Kacprowi wiele pytań. Okazało się, że Formela negocjuje kontrakt z PFL.

Kacper Formela (17-4) to aktualny mistrz organizacji FEN w kategorii piórkowej. Zawodnik ma na koncie doskonałą serię ośmiu zwycięstw z rzędu i wypełnił niedawno swój kontrakt z Fight Exclusive Night.

Gdzie Kacper Formela zamierza kontynuować swoją sportową karierę? Okazuje się, że utalentowany fighter negocjuje kontrakt z PFL gdzie w przyszłości miałby nawet szansę wzięcia udziału w turnieju o milion dolarów!

Kacper Formela prowadzi negocjacje kontraktowe z PFL

– Jak chodzi o FEN to kontrakt się skończył, jest możliwość przedłużenia kontraktu o jedną walkę. No ale chyba najbliżej jest podpisanie kontraktu z PFL i walki challengowe do turnieju o milion dolarów. No i tutaj się na tym mocno skupiam, ale tez rozglądamy się za innymi ofertami, które ewentualnie mogłyby mnie zainteresować. No ale tak na razie to stawiam w moim rankingu PFL na pierwszym miejscu.

Czy zatem Formela porzucił marzenia o startach w prestiżowej organizacji UFC? Okazuje się, że sprawy ze startem Kacpra w Dana White’s Contender Series mocno się skomplikowały z niespodziewanych powodów.

– Jesteśmy gdzieś tak w połowie negocjacji z PFL. Paweł Kowalik jest z nimi w stałym kontakcie. Mimo, że PFL jest numerem jeden to gdzieś tam cały czas pukamy do UFC. Mimo, że wcześniej było gwarantowane, że wezmę udział w Contender Series, ale ich profil zawodniczy był tak skonstruowany, że nie łapałem się do niego. Szukali bardziej chłopaków, którzy mieli mniejsze rekordy, mniej wygranych walk z rzędu, żeby nie kalkulowali, żeby te walki były bardziej porywające.

Kacper Formela na temat zbijania do kategorii piórkowej

Reprezentant Mighty Bulls waży na co dzień 79-80 kilogramów. Jak długo zamierza jeszcze zbijać do limitu 66 kg?

– Nie wiem chciałbym jak najdłużej wytrzymać, ale świadomy jestem, że to może być kwestia dwóch lat, maks trzech. No i 70tka to będzie moja prawowita kategoria. Mam kilka walk w tej dywizji, dobrze się tam czuję, ale jeszcze dopóki daję radę schodzić do 66 kg to jest kategoria, w której nadal chciałbym toczyć walki.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments