Justin Gaethje odpowiada na sugestię walki z Masvidalem

Justin Gaethje odpowiada na sugestię walki z Jorge Masvidalem: „Wygląda jakby ważył 240 funtów!”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 09 września 2023

Justin Gaethje przebywa aktualnie w Australii gdzie pomaga w promocji gali UFC 293. „Highlight” był jednym z zawodników, którzy pojawili się na sesji pytań i odpowiedzi. Gaethje został zapytany o walkę z Jorge Masvidalem.

Justin Gaethje w pięknym stylu znokautował Dustina Poiriera i wywalczył pas BMF. Wcześniej posiadaczem tego tytułu był Jorge Masvidal, czyli klubowy kolega „Diamenta”.

W jednej z wypowiedzi Masvidal powiedział, że mógłby stoczyć pojedynek właśnie z Gaethje, tak aby pas BMF wrócił do American Top Team. Jeden z fanów zapytał „Highlighta” o to co sądzi o takiej sugesti „Gamebreda”. Oto co odpowiedział Gaethje:

„Brzmi spoko, ale mam jeden warunek że musiałaby to być walka o pas mistrzowski. Prawda jest taka, że mam jeszcze sporo czasu na pojedynki pokroju starcia o pas BMF i inne. Nie sądzę, żeby Masvidal planował powrót, widzieliście go ostatnio? Wygląda jakby ważył 240 funtów! Ja biję się w dywizji lekkiej, a on pewnie chciałby walczyć w półśredniej.”

UFC 293: Adesanya vs. Strickland – gdzie oglądać?

Galę UFC 293: Adesanya vs. Strickland w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Na początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Transmisja z gali rozpocznie się w niedzielę 10 września o 01:00. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 04:00 w niedzielę 10 września.

-=> Transmisja z UFC 293: Adesanya vs. Strickland. Darmowy stream!

Data: 10 września, niedziela
Lokalizacja: Sydney, Australia
Ilość walk: 12
Start transmisji z karty wstępnej: 01:00, niedziela 10 września
Start transmisji z karty głównej: 04:00, niedziela 10 września
Stream onlineeFortuna.pl
TransmisjaeFortuna.pl

-=> Oglądaj na żywo i obstawiaj UFC 293! Stream online!

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments