justin gaethje czeka na telefon z ufc islam makhachev

Justin Gaethje czeka na telefon od UFC w sprawie walki o pas – Islam Makhachev odpowiada

Bartosz Sobczak
1
Opublikowano: 28 grudnia 2023

Justin Gaethje opublikował wpis, w którym zasugerował że oczekuje na telefon z organizacji UFC. Amerykanin liczy na walkę o pas mistrzowski z Islamem Makhachevem.

W obliczu braku oficjalnego ogłoszenia walki o pas mistrzowski UFC w kategorii lekkiej, zawodnicy postanowili wziąć sprawy w swoje ręce.

Amerykanin Justin Gaethje zamieścił na platformie X wpis, w którym zasugerował, że czeka na telefon z UFC. Zdobywca pasa BMF zaznaczył, że jest gotowy do starcia z Islamem Makhachevem.

– Czekam na telefon. Będę gotowy kiedy termin będzie odpowiadał UFC i Danie White’owi. Sprawdźmy kto pierwszy kopnie rywala w głowę, ja czy Islam Makhachev. Charles Oliveira miał swoją szansę jednak nie pojawił się na rewanżowej walce. Jest jak jest.

Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź Islama Makhacheva. Dagestańczyk w ostatnim czasie wielokrotnie wspominał, że interesuje go wyłącznie walka z Justinem Gaethje lub superfight z Leonem Edwardsem o pas kategorii półśredniej.

– Uważaj, potrafię zdecydowanie więcej niż tylko kopać.

W przypadku walki z udziałem Islama Makhacheva musimy pamiętać o tym, że ramadan rozpoczyna się 10 marca 2024 oznacza to, że Dagestańczyk będzie musiał wystąpić przed tym terminem lub ewentualnie wrócić do akcji dopiero w wakacje.

Amerykanin stoczył ostatni pojedynek pod koniec lipca, więc pewnie będzie zależało mu na tym, aby wejść do octagonu w pierwszym kwartale 2024 roku.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
dmns
5 miesięcy temu

co mnie obchodzi ramadan to nie meczet walczy w terminie ustalonym frzez federację, jeśli nie pas jest zabierany