Dos Santos vs Werdum 2 mma gołe pięści

Junior dos Santos vs. Fabricio Werdum 2 – MMA na gołe pięści!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 22 czerwca 2023

Według portalu Sherdog dwóch byłych mistrzów organizacji UFC stanie do rewanżowej potyczki. Junior dos Santos i Fabricio Werdum mają zmierzyć się na gali Gamebred FC w pojedynku MMA na gołe pięści!

Junior dos Santos i Fabricio Werdum zmierzyli się po raz pierwszy na UFC 90 w październiku 2008 roku. Wiele wskazuje na to, że po piętnastu latach doczekamy się rewanżowego starcia dwóch doskonałych Brazylijczyków, którzy mają w swojej kolekcji pasy mistrzowskie UFC.

Conan Silveira, trener Juniora dos Santosa z American Top Team ujawnił, że jego podopieczny rozpoczął przygotowania do pojedynku:

„Cigano rozpoczął dziś przygotowania do walki z Werdumem. Nie wiem czy to już zostało zaanonsowane jednak do tego starcia dojdzie na gali organizowanej przez Jorge Masvidala. Będzie to pojedynek w MMA na gołe pięści, czyli klasyczne Vale Tudo.”

Jak widać na załączonym obrazku Junior dos Santos będzie się do tej walki przygotowywał między innymi z Sergeiem Pavlovichem, czyli jednym z topowych ciężkich organizacji UFC.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments