jorge masvidal uniewinniony w sprawie ataku na covingtona

Jorge Masvidal uniewinniony w sprawie ataku na Covingtona! „Jeśli spotkamy się ponownie…”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 07 listopada 2023

Jorge Masvidal nie trafi do więzienia. Weteran UFC zajmujący się aktualnie promotorką został pozwany przez Colby’ego Covingtona. Bradford Cohen i Saam Zangeneh czyli prawnicy reprezentujący Jorge Masvidala zadbali o to by ich klient pozostał na wolności.

Jorge Masvidal pozostanie na wolności! Zawodnik, który wywalczył pas BMF i był pretendentem do mistrzowskiego pasa UFC został pozwany przez innego fightera, Colby’ego Covingtona.

„Chaos” sugerował, że Masvidal zaatakował go w restauracji i doprowadził do uszkodzenia ciała i utraty zdrowia. Sprawa sądowa ciągnęła się dość długo jak na tak „małe” zarzuty, jednak koniec końców sprawa zakończyła się pomyślnie dla „Gamebreda”.

Masvidal natychmiast po opuszczeniu budynku sądu podziękował swojemu adwokatowi Bradfordowi Cohenowi oraz jego zespołowi. Jorge w rozmowie z Arielem Helwanim zarzucił Covingtonowi kłamstwa i przyznał, że nie wyklucza iż spotkają się ponownie na ulicy.

„Ta mała dz*wka chciała oskarżyć mnie o trzy przestępstwa i wykroczenie. Zrobił to po tym jak wielokrotnie mówił, że mnie zabije. Mówił najgorsze i najdziwniejsze rzeczy. Powiedział, że zaatakowałem go razem z grupa 4-5 osób. Dlaczego zatem sam siedziałem na ławie oskarżonych? Gdzie byli ci ludzie? Jest kłamcą i tyle. Prawda jest taka, że kiedy chciałem się z nim skonfrontować to narobił w gacie i zadzwonił po policję, powiedział że obawia się o swoje życie. Przez pieprzoną ci*pkę straciłem 8 miesięcy życia i masę pieniędzy. Jedno jest pewne jeśli spotkamy się ponownie to będzie interesująco. Po tym wszystkim co zrobił, przez kłamstwa, zarzuty i oskarżenia… myślę, że wybiję mu resztę zębów.”

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments