jorge masvidal typuje wynik walki edwards vs covington

Jorge Masvidal typuje wynik walki Edwards vs. Covington: „Mam nadzieję, że skończy ten pojedynek na noszach…” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 04 października 2023

Jorge Masvidal to były pretendent do tytułu kategorii półśredniej, którego największym sukcesem jest zdobycie pasa BMF. Masvidal zakończył już karierę w MMA, nie oznacza to jednak, że nie przygląda się temu co dzieje się aktualnie w UFC. Jorge wskazał jaki wynik walki Leon Edwards vs. Colby Covington byłby dla niego najlepszy.

Jorge Masvidal jest bez wątpienia jednym z najbardziej rozpoznawalnych zawodników organizacji UFC. Świetny striker, który zbudował swą legendę dzięki walkom na gołe pięści w przydomowych ogródkach przez wiele lat bił się poza najlepszą ligą MMA na świecie.

W końcu Masvidal trafił jednak do UFC, gdzie za jego największy sukces można uznać zdobycie pasa BMF. Jorge był także pretendentem do mistrzowskiego tytułu jednak nie udało mu się wywalczyć pasa. Aktualnie Jorge przyznaje, że „karierę” ma już za sobą i teraz skupia się na pracy promotora gal „Gamebred”.

Masvidal wypowiedział się przed kamerami na temat zestawienia Leon Edwards vs. Colby Covington, do którego dojdzie na grudniowej gali UFC 296.

Jorge Masvidal typuje wynik walki Edwards vs. Covington

„Mam nadzieję, że Leon go rozp*erdoli. Naprawdę mam nadzieję, że Colby skończy ten pojedynek na noszach. Covington jest stary i może nie nadążyć za rywalem w tej walce. Leon natomiast wygląda bardzo dobrze, zwłaszcza w klinczu, czy walce na chwyty szybko potrafi wstać i rozpocząć bitkę w stójce na nowo. Myślę, że Colby jest ciut lepszy w grapplingu niż Kamaru Usman jak chodzi o kontrolę z góry jednak jeśli Leon Edwards poczynił jakąś poprawę w zapasach to myślę, że wyjdzie z tego starcia zwycięsko. Naprawdę mam taka nadzieję, że wygra. Mimo to będzie to jedna z najcięższych walk dla Leona, dlatego że Colby nie wejdzie do octagonu, żeby się bić tylko po to, żeby klinczować, obalać i wąchać jaja przez 25 minut.”

Wydarzenia organizacji UFC możesz obstawić u legalnego polskiego bukmachera eFortuna.pl. Załóż konto i skorzystaj dla aktualnej promocji dla nowych graczy. Oglądaj darmową transmisję z gali UFC Vegas 80 tutaj.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments