Masvidal o Covingtonie Anik policja

Jorge Masvidal reaguje na słowa Covingtona na temat Anika: „Colby jest p٭erdoloną c٭pą, mistrz w dzwonieniu na policję”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 28 marca 2023

Jorge Masvidal zareagował na słowa Colby’ego Covingtona skierowane w kierunku komentatora Jona Anika. Covington zaatakował dziennikarza sugerując, że go zabije i jego dzieci nie nacieszą się zbyt długo obecnością ojca w ich życiu. „Gamebred” postanowił odnieść się do słów wypowiedzianych przez swego największego wroga.

Jorge Masvidal był gościem w MMA Hour gdzie w trakcie dyskusji szybko postawił sprawę jasno. „Gamebred” postanowił bowiem 'wyjaśnić’ Covingtona na antenie tak by słuchacze i widzowie mogli mieć pełny wgląd w to jakim człowiekiem jest Colby.

„Mistrzowie zawsze rozdawali karty w UFC, a Colby jest mistrzem w dzwonieniu na policję, to typowa cipka obciągara. Cały czas mam przez niego postawione zarzuty. To wielki tchórz i teraz ten sam gość, który biega z płaczem na policję mówi że zabije Jona Anika. Kim ty w końcu kurwa jesteś chłopie? Gangsterem czy sprzedajną dziwką, która oskarża innego zawodnika o to, że uszkodził mu mózg? Nie mogę uwierzyć, że ten notoryczny kapuś publicznie powiedział, że dzieci Jona Anika nie zobaczą już ojca. Niech lepiej zamknie mordę, pieprzony leszcz. Powiedz mi dlaczego Colby nie zaatakował Chaela Sonnena czy Daniela Cormiera? Dlaczego nie odniósł się do słów byłych czy aktualnych zawodników? Oczywiście, że tego nie zrobi, bo się boi. Najłatwiej jest mu zwyzywać cywila, który waży jakieś 65 kilogramów i nie jest kurwa profesjonalnym sportowcem.”

Kontynuując Masvidal przytoczył sytuację do której doszło w przeszłości przy okazji gali UFC w Australii.

„Słuchaj byłem w Australii kiedy Fabricio Werdum rzucił bumerangiem i przypadkowo uderzył Colby’ego w głowę. Ten gość zaraz poleciał na psy. Nawet pracownicy UFC powiedzieli mu, że nie ma takiej konieczności, że powinien wyluzować, a on? Oczywiście złożył zeznania. Dacie wiarę? Nasłał policjantów na Werduma. Wybrał się kurwa na posterunek policji w Australii. Słyszycie co mówię? Ten gość jest pierdoloną cipą.”

Zostaw ocenę
0
0