Jorge Masvidal chce walczyć w boksie z Diazem Paulem

Jorge Masvidal: „Mógłbym stoczyć walkę bokserską, spoliczkować Nate’a, albo Jake’a.”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 22 lipca 2023

Jorge Masvidal zakończył karierę w MMA. W jednej z ostatnich wypowiedzi dla portalu TMZ przyznał, że nie planuje powrotu do MMA jednak jest otwarty na stoczenie bokserskiego pojedynku. W pierwszej części wypowiedzi powiedział, że mógłby bić się z Benem Askrenem, jednak później wymienił nazwiska dwóch zdecydowanie ciekawszych rywali.

Bądźmy szczerzy – nikogo zapewne nie interesuje ewentualny pojedynek Jorge Masvidala z Benem Askrenem na zasadach bokserskich. Wszyscy wiemy, że „Funky” to zapaśnik o znikomych umiejętnościach stójkowych nawet na walkę MMA, więc myślenie o jego występie w starciu bokserskim zdecydowanie mija się z celem.

Dlatego zapewne Jorge Masvidal wypowiadając się dla TMZ Sports w dalszej części dyskusji wymienił nazwiska Nate’a Diaza oraz Jake’a Paula. Choć „Gamebred” przyznał, że skupia się na pracy promotora i organizacji własnych wydarzeń to jest otwarty na taki pojedynek:

„Nie mam planów jak chodzi o walkę MMA, ale może mógłbym stoczyć bokserski pojedynek. Może mógłbym wejść do ringu i spoliczkować Nate’a Diaza, gdzieś za jakiś czas po tym jak Nate pokona Jake’a Paula. Stłukłbym go szybko, no chyba że Jake Paul wygra, to może wtedy zmierzę się Jakiem?! Na ten moment skupiam się na pracy promotora.”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments