Jorge Bueno KSW

Jorge Bueno krytykuje umiejętności Dominika Humburgera przed KSW 79!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 23 lutego 2023

Jorge Bueno wskoczył do rozpiski gali KSW 79 w ostatniej chwili. W rozmowie z dziennikarzem Marcelo Alonso z portalu Sherdog „Jorginho” wypowiedział się na temat tego kiedy otrzymał ofertę z KSW oraz jak nastawia się na pojedynek z lokalnym bohaterem Dominikiem Humburgerem.

Jorge Bueno (8-1, 1NC) walczył już w Europie na galach organizacji Superior Challenge oraz Oktagon MMA. Teraz Brazylijczyk wystąpi na sobotniej gali KSW 79 w czeskim Libercu. W rozmowie z Marcelo Alonso „Jorginho” ujawnił kiedy wpłynęła oferta od federacji KSW na bój z Dominikiem Humburgerem:

„Mój sparingpartner Joilton Peregrino zadzwonił w sobotę w trakcie karnawału w Rio oferując mi walkę z niepokonanym Dominikiem Humburgerem na gali, która odbywa się za tydzień w Czechach. Ponieważ jestem zawsze gotowy od razu zaakceptowałem to wyzwanie.”

Gala KSW 79, gdzie w walce wieczoru Phil de Fries spotka się z Toddem Duffeem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 34,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo!

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Bueno nie obawia się walki na wrogim terenie, gdzie publiczność będzie gromko dopingowała swego lokalnego bohatera Dominika Humburgera:

„Kiedy walczyłem z Markiem Mazuchem jego rekord również wynosił 5-0, więc wygrałem już raz z niepokonanym Czechem. Humburger to wysoki, agresywny uderzacz, ale uważam, że posiada bardzo ograniczone umiejętności parterowe. Zakładam, że będzie chciał utrzymać walkę w stójce, ale ja trenuję boks z Erivanem Conceicao, mistrzem naszego kraju, a nad zapasami pracuję z Tussą Yusadem, więc jestem przygotowany na pojedynek zarówno w stójce jak i w parterze.”

W trakcie rozmowy okazało się, że w związku z krótkim okresem do wydarzenia pojedynek odbędzie się w limicie kategorii średniej, tak by Bueno nie musiał zbijać zbyt wiele kilogramów.

„Szczerze po trzech walkach w kategorii średniej mogę powiedzieć, że spisałem się bardzo dobrze jednak planowałem powrót do dywizji półśredniej, gdyż jestem za niski na dywizję do 84 kilogramów. Ogółem moim celem jest danie prawdziwego show w sobotę i sprawienie, że federacja KSW da mi szansę walki o pas.”

Kursy bukmacherskie:

Galę KSW 79 w całości obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Już na sam początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł i aż trzech ZAKŁADÓW BEZ RYZYKA!

Zasady wykorzystania są banalnie proste. Jeżeli pierwszy kupon będzie zwycięski: gratulacje, otrzymujesz wygraną. Jeśli zaś przegrasz, Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

-> Obstawiaj KSW w Fortuna TV!

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

Zostaw ocenę
0
0