Jones Bare Knuckle

Jon Jones zachwycony walkami na gołe pięści!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 22 lutego 2023

Jon Jones był jednym z gości, którzy pojawili się na gali BKFC KnuckleMania 3. Były mistrz UFC był zachwycony walkami na gołe pięści i wypowiedział się na temat wydarzenia do kamery reportera BroBible.

W miniony weekend odbyła się gala BKFC KnuckleMania 3: Hunt vs. Richman. Trybuny były wypełnione po brzegi i atmosfera była doskonała. Oczywiście na wydarzeniu nie zabrakło także zawodników innych sportów walki. Najciekawsze fragmenty gali możecie zobaczyć tutaj. BKFC KnuckleMania 3: Hunt vs. Richman- niebywały zwrot akcji i piekielny nokaut w walce wieczoru! [VIDEO]

Tak prezentowała się arena w trakcie gali. Jak widać popularność walk na gołe pięści w USA rośnie.

Nie wszyscy są fanami eventów BKFC. Swoje zdanie na temat organizacji wyraził Sean Strickland, który uważa, że jest to show clownów i emerytów. Więcej na ten temat tutaj. Sean Strickland atakuje BKFC: „Show clownów, modelek z only fans i…”

Na wydarzeniu w Albuquerque nie mogło zabraknąć Jona Jonesa, który mieszka w tym mieście. Szykujący się do debiutu w kategorii ciężkiej „Bones” postanowił rozerwać się po treningu i zobaczyć jak wyglądają starcia na gołe pięści. Okazuje się, że Amerykanin był zachwycony walkami na gali BKFC!

„To było niesamowite, świetnie spędziłem czas.”

Zostaw ocenę
0
0