jon jones w walce wieczoru ufc 300

Jon Jones w walce wieczoru UFC 300? Mistrz otrzymał propozycję od UFC!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 12 lutego 2024

Hunter Campbell szef biura UFC zaoferował mistrzowi kategorii ciężkiej występ w walce wieczoru UFC 300. Jon Jones zareagował na propozycję.

Hunter Campbell piastujący funkcję szefa biura organizacji UFC zadzwonił do Jona Jonesa i zaoferował mistrzowi kategorii ciężkiej udział w walce wieczoru jubileuszowej gali UFC 300.

Czy Jon Jones wróci do octagonu 13 kwietnia? Amerykanin wypowiedział się na ten temat w rozmowie z reporterami Submission Radio.

– Hunter do mnie zadzwonił i powiedział: „Jon wiem, że zostało jedynie dziewięć tygodni do gali UFC 300, ale jeśli istnieją jakiekolwiek szanse na to, żebyś wystąpił na tej gali to będzie dla nas fenomenalna wiadomość. Byłoby doskonałe dla społeczności MMA gdybyś walczył w walce wieczoru tej wielkiej gali.”
Naprawdę jestem zaszczycony faktem, że pojawiła się taka szansa jednak nie sądzę, że będę gotowy do walki tak szybko. Prawda jest taka, że zostało mi zaledwie kilka walk do stoczenia. Dlatego chcę być pewny w 100% tego, że jestem w pełni zdrowy.

Jon Jones odrzucił propozycję udziału w main evencie gali UFC 300. Okazuje się zatem, że organizacja UFC ma spory problem z zestawieniem walki wieczoru jubileuszowej gali.

W ostatnich tygodniach najpierw mówiło się o walce Conor McGregor vs. Michael Chandler o inauguracyjny pas nowej kategorii wagowej do 165 funtów, następnie w sieci pojawiały się plotki na temat pojedynku Toma Aspinalla z Alexem Pereirą.

Do niedawna w grze była jeszcze walka Dricus Du Plessis vs. Israel Adesanya jednak Afrykaner w ostatnich dniach ujawnił swój główny cel.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments