Jon Jones vs. Brock Lesnar?! Dana White nie zostawia wątpliwości!

S
0
Opublikowano: 11 marca 2023

Jon Jones rozsiadł się na tronie wagi ciężkiej UFC i zdaniem wielu nie zostanie z niego strącony. Czeka go za to niemało ciekawych starć, na czele ze Stipe Miociciem, do czego ma dojść w lipcu. Dziennikarze tymczasem postanowili dopytać Danę White’a o… powrót Brocka Lesnara!

„Bones” udowodnił wszystkim niedowiarkom, że jest talentem czystej wody. Trzy lata bez żadnego występu w oktagonie, sporo kilogramów na wadze, a przede wszystkim nowa kategoria wagowa – nic z tych rzeczy nie powstrzymało Jona Jonesa. Amerykanin w niewiele ponad 2. minuty rozprawił się z Cirylem Gane sięgając po pas mistrzowski dywizji ciężkiej.

Już chwilę później nowy champion wyzwał byłego – Stipe Miocicia. Pochodzący z Ohio fighter jest rekordzistą pod względem obron tytułu i zdaniem wielu jest najlepszym ciężkim w historii. Wśród fanów pojawił się jeszcze jeden pomysł, który byłby na pewno o wiele bardziej medialny – Brock Lesnar.

Gwiazdor WWE zadebiutował w MMA w czerwcu 2007 roku, a już pół roku później był związany z UFC. Zapaśnik może pochwalić się wygraną nad Frankiem Mirem, czy Randym Coutourem. Nie obyło się też bez kontrowersji, zmiany wyniku i zawieszenia w 2016 roku po pojedynku z Markiem Huntem. Lesnar był już wyzywany przez Jona Jonesa po tym, jak ten pokonał Daniela Cormiera.

Ponadto 45-letni Brock zbliża się do zakończenia swojej przygody z pro-wrestlingiem. Czy jest szansa na jego powrót do największej organizacji MMA na świecie? Wątpliwości w rozmowie z The Spun rozwiał Dana White.

„Mam z Brockiem świetną relację, zawsze tak było. Wydaje mi się, że nie chce wrócić do sportów walki. Zarobił bardzo dużo forsy. Był już w UFC i zdobył tytuł mistrza świata… Nie ma niczego do udowodnienia. Wydaje mi się, że mu się nie chce.”

Zostaw ocenę
0
0