jon jones ucisza toma aspinalla

Jon Jones ucisza Toma Aspinalla: „Zero zwycięstw nad legendami, zero obron pasa…”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 05 grudnia 2023

Jon Jones odpowiedział na nawoływanie Toma Aspinalla, który domaga się by organizacja UFC pozbawiła Amerykanina mistrzowskiego pasa. Jones w kilku słowach uciszył zapędy Anglika.

Jon Jones to aktualny mistrz organizacji UFC w kategorii ciężkiej. Wcześniej „Bones” przez wiele lat był championem kategorii półciężkiej. W trakcie długiej kariery Amerykanin pokonał takich zawodników jak: Ryan Bader, Rampage Jackson, Lyoto Machida, Rashad Evans, Vitor Belfort, Chael Sonnen, Alex Gustafsson, Glover Teixeira i Daniel Cormier.

Patrząc na wymienione wyżej nazwiska śmiało można powiedzieć, że Jones zostawił w pokonanym boju całą plejadę gwiazd organizacji UFC. Teraz Amerykanin zareagował na słowa Toma Aspinalla, który po zdobyciu tymczasowego pasa mistrzowskiego zwrócił się do Dany White’a by ten pozbawił Jona mistrzowskiego pasa.

Jon nie krył swego niezadowolenia z wypowiedzi Aspinalla i szybko ukrócił jego zapędy.

– W ciągu piętnastu lat mierzyłem się z absolutnie najtrudniejszymi rywalami jacy byli dostępni. W trakcie przygotowań do obrony pasa doznałem ciężkiej kontuzji, która wymagała bym przeszedł operację. Teraz mam nowego gościa, który chce by pozbawiono mnie mistrzowskiego pasa. Zero zwycięstw nad legendami, zero obron mistrzowskiego tytułu i już wydaje ci się, że możesz ustalać jakie decyzje ma podejmować Dana White? To szalone. W ciągu kariery widziałem już wielu, którzy mieli być kolejnymi gwiazdami. Jest tylko jeden Jon Jones, nie zapominaj o tym.

W niedzielę Dana White skomentował ponownie sytuację w kategorii ciężkiej i zapowiedział, że organizacja UFC zrobi wszystko, aby doprowadzić do walki Jon Jones vs. Stipe Miocić. Dyrektor zarządzający najlepszą ligą MMA na świecie stwierdził także, że nie planuje walki Aspinalla z Miociciem.

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments