Jon Jones przeniesie się do nowego teamu, nie zamierza wracać do Jackson Wink!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 08 listopada 2021

Jon Jones przeniesie się do nowego teamu, nie zamierza wracać do Jackson Wink! Po ostatnich mało przyjemnych chwilach, które „Bones” zafundował swojej rodzinie w Las Vegas stanowisku klubu Jackson Wink było jasne – nie ma zgody na powrót Jonesa na salę treningową dopóki nie poradzi sobie z nadużywaniem alkoholu.

Jones nie krył zdenerwowania taką decyzją klubu i wyraźnie podkreślał, że czuje się zdradzony. Od tamtej pory były mistrz kategorii półciężkiej trenował w przydomowym garażu w towarzystwie kilku znajomych. Dziś za pośrednictwem mediów społecznościowych Jon odpowiadając na wpis fana napisał, że w klubie Jackson Wink trenują doskonali zawodnicy i nie czuje się tak jakby to on był tym, który w pojedynkę ciągnął ten klub ku sukcesom. Dodał również, że nie zamierza wracać do teamu i że w ostatnich latach jakość treningów i podejście kadry trenerskiej do zawodników uległo znacznemu pogorszeniu.

Jon dodał, że będzie szukał klubu, w którym będzie mógł trenować z zapaśnikami i kickbokserami, może nawet sparować. Wygląda to trochę tak jakby Jones chciał podporządkować wszystko pod własne pomysły i plany, pytanie tylko kto stanie w narożniku zawodnika w przypadku ewentualnego powrotu do octagonu UFC?

Zostaw ocenę
0
0