UFC

Jon Jones przeniesie się do nowego teamu, nie zamierza wracać do Jackson Wink!

Pinterest LinkedIn Tumblr

Jon Jones przeniesie się do nowego teamu, nie zamierza wracać do Jackson Wink! Po ostatnich mało przyjemnych chwilach, które „Bones” zafundował swojej rodzinie w Las Vegas stanowisku klubu Jackson Wink było jasne – nie ma zgody na powrót Jonesa na salę treningową dopóki nie poradzi sobie z nadużywaniem alkoholu.

Jones nie krył zdenerwowania taką decyzją klubu i wyraźnie podkreślał, że czuje się zdradzony. Od tamtej pory były mistrz kategorii półciężkiej trenował w przydomowym garażu w towarzystwie kilku znajomych. Dziś za pośrednictwem mediów społecznościowych Jon odpowiadając na wpis fana napisał, że w klubie Jackson Wink trenują doskonali zawodnicy i nie czuje się tak jakby to on był tym, który w pojedynkę ciągnął ten klub ku sukcesom. Dodał również, że nie zamierza wracać do teamu i że w ostatnich latach jakość treningów i podejście kadry trenerskiej do zawodników uległo znacznemu pogorszeniu.

Jon dodał, że będzie szukał klubu, w którym będzie mógł trenować z zapaśnikami i kickbokserami, może nawet sparować. Wygląda to trochę tak jakby Jones chciał podporządkować wszystko pod własne pomysły i plany, pytanie tylko kto stanie w narożniku zawodnika w przypadku ewentualnego powrotu do octagonu UFC?

Komentowanie niedostępne