jon jones o prezencie dla leona edwardsa jestem ci to winien

Jon Jones oferuje prezent Edwardsowi za wygraną nad Covingtonem: 'Czuję, że jestem ci to winien’

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 19 grudnia 2023

Jon Jones zamieścił bardzo miły wpis skierowany do Leona Edwardsa. Amerykanin serdecznie pogratulował Anglikowi wygranej i zasugerował, że chciałby sprawić mu prezent.

Jon Jones to aktualny mistrz organizacji UFC w kategorii ciężkiej. Bones aktualnie rehabilituje się po operacji i zapewne wróci do octagonu dopiero w drugiej połowie 2024 roku.

Nie oznacza to jednak, że Amerykanin nie przygląda temu co dzieje się na galach najlepszej ligi MMA na świecie. Jones oglądał galę UFC 296 i tuż po niej zamieścił w sieci wpis dedykowany Leonowi Edwardsowi.

Mistrz kategorii ciężkiej zasugerował, że chciałby sprawić Anglikowi prezent.

– Leon Edwards, bardzo cieszy mnie twoje zwycięstwo. Jako Amerykanin, który jest mistrzem w tej grze mogę ci jedynie zasalutować. Wykonałeś kawał dobrej roboty. Daj mi znać czy mogę sprezentować ci motocykl lub coś innego na Gwiazdkę. Czuję, że jestem ci to winien.

W przeszłości obaj zawodnicy zamieszczali na instagramie wspólne zdjęcia i wielokrotnie podkreślali, że darzą się olbrzymim szacunkiem. Zupełnie przeciwnie jest w przypadku Jona Jonesa i Colby’ego Covingtona. Mistrz kategorii ciężkiej nie raz podkreślał, że Covington to jeden z najgorszych ludzi jakich miał okazję poznać w życiu.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments