Jon Jones UFC 285

Jon Jones odpowiada hejterom przed UFC 285!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 03 marca 2023

Jon Jones odpowiada hejterom przed UFC 285! Masa hejtu wylała się na byłego mistrza dywizji półciężkiej po tym jak do sieci trafiły nowe zdjęcia, na których widać aktualną sylwetkę Amerykanina. Pewny siebie Bones zamieścił na instagramie wpis, w którym odparł ataki antyfanów.

Jon Jones na gali UFC 285 zmierzy się z Cirylem Gane, stawką tego pojedynku będzie wakujący pas kategorii ciężkiej. Dla Amerykanina będzie to pierwszy występ w wyższej kategorii wagowej. Podczas trzyletniej nieobecności „Bones” nabrał sporo masy, a po tym jak w sieci pojawiły się zdjęcia z sesji przed galą w Amerykanina natychmiast uderzyła fala krytyki, że jest „ulany”.

Oto jak skomentował całą sprawę Jon Jones:

„Dobrze, że MMA to nie kulturystyka. Mam teraz siłę oraz eksplozywność lwa. Będę mógł się skupić nad dopracowaniem sylwetki przed kolejną walką. To co najważniejsze to mimo, że teraz ważę 250 funtów to wciąż poruszam się jak wtedy gdy biłem się w kategorii półciężkiej.”

Gdzie oglądać i obstawiać UFC 285?

Galę UFC 285 obstawisz i obejrzysz w całości na stronie i w aplikacji bukmachera eFortuna.pl. Wystarczy założyć konto w 30 sekund i postawić dowolny zakład!

Dla nowych użytkowników Fortuna przygotowała specjalny bonus. Rejestrując się przez TEN LINK otrzymasz 20 zł bez żadnej wpłaty. Do tego aż TRZY pierwsze zakłady obstawisz bez ryzyka.

Wyjątkowo na walkę Mateusza Gamrota bukmacher oferuje kolejną promocję! Zasady są banalne. Po założeniu konta zrób depozyt na kwotę min. 30 zł. Następnie postaw pierwszy kupon na zwycięstwo Polaka za min. 2 zł, a w przypadku gdy Twój kupon okaże się wygrany, otrzymasz bonus 200 zł!

-> Oglądaj i obstawiaj UFC w Fortuna TV!

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

Zostaw ocenę
0
0