Jon Jones nie może się doczekać pierwszej obrony! „To najważniejsza walka w mojej karierze”

S
0
Opublikowano: 12 marca 2023

Jon Jones podzielił się swoimi przemyśleniami przed zbliżającym się pojedynkiem ze Stipe Miociciem. Amerykanin znów czuje głód walki i chce udowodnić swoją wielkość.

„Bones” powrócił do akcji po długiej przerwie na niedawnej gali UFC 285. Debiutujący w wadze ciężkiej Jones był faworytem, choć wiele osób podkreślało, że Ciryl Gane to czołowy fighter królewskiej kategorii i wcale nie będzie z nim tak łatwo. Jon jednak szybko zrobił co chciał, sprowadził pojedynek do parteru, a tam poddał Francuza już w 2 minuty i 4 sekundy.

Choć jeszcze nie potwierdzono tego w stu procentach, poznaliśmy już oponenta, z którym Jon Jones zmierzy się w pierwszej obronie. Tym będzie Stipe Miocic, który dla wielu ekspertów jest najlepszym zawodnikiem wagi ciężkiej w historii. Do starcia reprezentanta Ohio z championem ma dojść na UFC 290 w lipcu.

W wywiadzie udzielonym ESPN+ „Bones” zaznaczył, że to starcie jest zdecydowanie największym w jego karierze. Jeszcze przed UFC 285 Amerykanin przyznał, że opuścił kategorię półciężką, bo nie czuł żadnej ekscytacji przed pojedynkiem z każdym kolejnym pretendentem. Teraz jednak sytuacja ma się inaczej.

„Nigdy wcześniej nie toczyłem walki, która tyle dla mnie znaczyła, która znaczyła więcej niż zbicia Stipe Miocicia. Nie wydaje mi się, żebym kiedykolwiek wcześniej walczył z GOAT-em, a to jego ludzie określają mianem najlepszego ciężkiego w historii. Żaden z mistrzów, z którymi się wcześniej mierzyłem nie był brany pod uwagę w debacie.”

„To będzie walka najlepszego z najlepszym. To zestawienie jest najważniejszym w mojej karierze.”

Kursy bukmacherskie na walkę Jon Jones vs Stipe Miocic

Wszystkie gale UFC nie tylko obstawisz, lecz także obejrzysz w całości NA ŻYWO u bukmachera eFortuna.pl. Już za samą rejestrację otrzymujesz darmowe 20 zł, specjalny BONUS i nie jeden, a aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA!

Zasady wykorzystania są niezwykle proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

-> Odbierz bonus i obstaw walkę o pas wagi ciężkiej!

Zostaw ocenę
0
0