Jon Jones UFC 285

Jon Jones na tarczach przed UFC 285![VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 28 lutego 2023

Portal TheMacLife opublikował nagranie video na którym Jon Jones tarczuje przed galą UFC 285. Były mistrz kategorii półciężkiej nabrał masy, ale oglądając załączony niżej materiał video nie widać, aby „Bones” stracił coś z szybkości, z której zawsze słynął.

Nagranie nie jest zbyt długie, więc ciężko jest powiedzieć coś więcej poza tym, że widać, że Jones nie porusza się jak mucha w smole, czego wielu się obawiało wiedząc, że Jon będzie musiał „wrzucić” wiele dodatkowych kilogramów, aby walczyć w kategorii ciężkiej.

Głównym atutem przejścia Jonesa do kategorii ciężkiej będzie z pewnością brak katorżniczego zbijania wagi. Dysponujący doskonałym warunkami fizycznymi Jon Jones wielokrotnie musiał mocno pracować w trakcie ostatnich dni przed galą, ucinać kalorie oraz odwadniać się tak by wypełnić limit kategorii do 93 kilogramów. Teraz walcząc w najwyższej kategorii wagowej Jon nie będzie musiał przechodzić przez ten proces.

Galę UFC 285 obstawisz i obejrzysz w całości na stronie i w aplikacji bukmachera eFortuna.pl. Wystarczy założyć konto w 30 sekund i postawić dowolny zakład!

Dla nowych użytkowników Fortuna przygotowała specjalny bonus. Rejestrując się przez TEN LINK otrzymasz 20 zł bez żadnej wpłaty. Do tego aż TRZY pierwsze zakłady obstawisz bez ryzyka.

Wyjątkowo na walkę Mateusza Gamrota bukmacher oferuje kolejną promocję! Zasady są banalne. Po założeniu konta zrób depozyt na kwotę min. 30 zł. Następnie postaw pierwszy kupon na zwycięstwo Polaka za min. 2 zł, a w przypadku gdy Twój kupon okaże się wygrany, otrzymasz bonus 200 zł!

-> Oglądaj i obstawiaj UFC w Fortuna TV!

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

Jon Jones na tarczach przed UFC 285!

Zostaw ocenę
0
0