johnny walker przed ufc 294 ankalaev jest drugi

Johnny Walker przed UFC 294: „Ankalaev jest 2 w rankingu, jak go pokonam powinienem walczyć o pas!”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 18 października 2023

Johnny Walker odpowiadał na pytania dziennikarzy podczas dnia medialnego przed UFC 294. Brazylijczyk uważa, że wygrana nad wysoko notowanym Magomedem Ankalaevem powinna być dla niego przepustką do walki o pas kategorii półciężkiej.

Johnny Walker na gali UFC 294 zmierzy się z Magomedem Ankalaevem. Bardzo ciekawe zestawienie półciężkich nie jest zbytnio opisywane przez zagraniczne czy polskie media. Wszystko zapewne przez zamieszanie związane z kontuzjami i zmianami w karcie walk w najważniejszych pojedynkach wieczoru.

W trakcie dnia medialnego przed galą w Abu Dhabi, Johnny Walker odpowiadając na pytania dziennikarzy przypomniał bardzo wysokie miejsce Magomeda Ankalaeva w rankingu UFC. Zdaniem Brazylijczyka zwycięstwo nad Dagestańczykiem powinno mu zapewnić title-shota:

„Bardzo twardy zawodnik, mocny Rosjanin. Jest numerem dwa na świecie. Co więcej można powiedzieć na jego temat? Skoro Ankalaev jest drugi w rankingu to jeśli go pokonam powinienem walczyć o pas mistrzowski.”

Później Walker scharakteryzował mocne strony Anakaleva, a także wypowiedział się na temat pojedynku Magomeda z Janem Błachowiczem.

„Świetny mańkut, ma mocne high kicki, jest dobrym zapaśnikiem. Walka z Błachowiczem? To był wielki pojedynek, myślałem że walczą o pas. Jeśli masz taką szansę to nie powinieneś zostawiać jej w rękach sędziów. W tym wypadku zawodnicy dali sędziom możliwość wypunktowania walki, więc nie powinni narzekać, tylko zaakceptować werdykt.”

Galę UFC 294 obstawisz u bukmachera eFortuna.pl. Zarejestruj konto, a następnie skorzystaj z promocji dostępnych dla nowych użytkowników. Obstaw UFC 294 tutaj.

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments