Conor mcgregor ufc

John Cavanagh: „Mogę postawić swój dom na to, że Conor McGregor stoczy w tym roku walkę w UFC”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 24 stycznia 2023

John Cavanagh, główny trener teamu SBG był gościem Ariela Helwaniego w programie MMA Hour. Kavanagh nie zdradził dokładnej daty jednak postawił sprawę jasno – Conor McGregor powróci do octagonu UFC w 2023 roku. Aktualnie trwają negocjacje w sprawie podpisania kontraktu na walkę!

Kiedy rozpoczął się nowy rok wielu zadawało sobie pytanie czy to wreszcie ten moment, w którym Conor McGregor ogłosi swój powrót do octagonu UFC. Czy były podwójny mistrz najlepszej ligi MMA na świecie stoczy kolejny bój w UFC?

Okazuje się, że John Cavanagh, główny trener teamu SBG na łamach programu MMA Hour zapewnił, że do powrotu Conora dojdzie. Oto jak Cavanagh skomentował sprawę:

„Mogę postawić swój dom na to, że Conor McGregor stoczy w tym roku walkę w UFC.”

Kavanagh rozmawiał z McGregorem kilka dni temu i zwrócił uwagę na fakt, że Audi Attar, manager z Paradigm Sports także pojawił się w mieście, a to może oznaczać tylko jedno:

„Są prowadzone bardzo interesujące negocjacje. Nie mogę powiedzieć nic ponad to, ale jestem bardzo, bardzo pewny tego, że zobaczymy Conora ponownie w octagonie UFC.”

O kolejny pojedynek na pewno nie będzie trudno, gdyż wyzwania Irlandczykowi rzucili Michael Chandler, Jorge Masvidal i Charles Oliveira, a w kolejce czeka wielu innych zawodników gotowych na stoczenie pojedynku z McGregorem i zgarnięcie rekordowej dla siebie wypłaty za walkę.

Zostaw ocenę
0
0