Joanna Jędrzejczyk z najlepszymi statystykami w grze ea sports ufc 5

Joanna Jędrzejczyk z najlepszymi statystykami w grze EA Sports UFC 5. Jan Błachowicz poza czołówką kategorii półciężkiej!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 17 października 2023

W ostatnich dniach EA Sports odkrywa karty dotyczące statystyk zawodników w grze UFC 5. Joanna Jędrzejczyk ma najlepsze statystyki spośród wszystkich zawodniczek kategorii słomkowej. Jan Błachowicz znalazł się poza czołówką kategorii półciężkiej.

Na facebookowym profilu EA Sports UFC pojawiły się pierwsze grafiki promujące statystyki zawodników i zawodniczek, którymi będziemy mogli grać w piątej odsłonie gry. Joanna Jędrzejczyk znalazła się na szczycie fighterek kategorii słomkowej. Polce przyznano pięć gwiazdek. Podobnie rzecz ma się w przypadku Amandy Nunes, która w kategorii koguciej pań także otrzymała pięć gwiazdek.

Na ten moment wiemy również, że najwyższe oceny otrzymali Georges St. Pierre, były mistrz kategorii półśredniej oraz Alexander Volkanovski aktualny mistrz kategorii piórkowej. Warto zwrócić uwagę na fakt, że Jon Jones otrzymał pięć gwiazdek w kategorii półciężkiej natomiast do czołowej piątki tej dywizji nie załapał się Jan Błachowicz.

Na tę chwilę nie odkryto jeszcze statystyk zawodników kategorii lekkiej jednak biorąc pod uwagę fakt, że w grze zapewne zobaczymy Khabiba Nurmagomedova to nie należy się spodziewać, że Mateusz Gamrot będzie w czołówce tej dywizji.

Według wstępnych informacji podczas rozgrywki online ma zostać wprowadzona czasowa rotacja i należy się nastawić na to, że bez możliwości pominięcia gracze będą musieli toczyć pojedynki w kategorii słomkowej, muszej i koguciej pań.

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments