joanna jędrzejczyk o problemach z sędziowaniem w ufc

Joanna Jędrzejczyk o problemach z sędziami w UFC [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 07 marca 2024

Joanna Jędrzejczyk w trakcie wywiadu poruszyła bardzo ciekawy temat sędziowania w organizacji UFC. Polka odniosła się do poziomu sędziów w trakcie gal w Las Vegas.

Joanna Jędrzejczyk to była mistrzyni organizacji UFC w kategorii słomkowej. Aktualnie Jędrzejczyk wraca do zdrowia po kontuzji barku. Joanna w jednym z niedawnych wywiadów powiedziała, że raczej nie wrócii już do octagonu gdyż obawia się urazów głowy.

Michał Tuszyński miał okazję ku temu by porozmawiać z Joanną Jędrzejczyk przed galą UFC 299 w Miami. W pewnym momencie padł temat sędziowania. Oto co w sprawie problemów z sędziami na galach w Las Vegas powiedziała JJ:

– Właśnie rozmawialiśmy o tym dzisiaj z Borysem i z Mateuszem podczas treningu, że gdy UFC jest w Las Vegas, a tam się odbyło najwięcej gal w historii to sędziowanie powinno być na jak najwyższym poziomie. Widać, że czasami sędziowie są gdzieś z tyłu (na niższym poziomie). Wiadomo, że nie jest to do końca wina UFC ponieważ jest Komisja Stanowa stanu Nevada i to oni gdzieś popełniają jakieś błędy, te babole. Może te metody szkoleniowe są troszeczkę przestarzałe i powinny być odświeżone. Poza tym to tak jak w każdej firmie, że są lepsze i gorsze rzeczy, które bardziej lub mniej pasują.

Extra promocja bukmachera na walkę Gamrota!

Legalny bukmacher Superbet przygotował extra promocję. Każdy nowy użytkownik może odebrać bonus. Wystarczy postawić na wygraną Mateusza Gamrota, a po zwycięstwie Polaka otrzymasz Freebet 300 zł! Zasady są bardzo proste, a całą promocję znajdziesz poniżej:

  1. Załóż konto użytkownika w Superbet – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie z tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe.
  2. Dokonaj pierwszego depozytu za min. 60 zł.
  3. Postaw tylko 2 zł na wygraną Mateusza Gamrota – Musi być to pierwszy kupon SOLO
  4. Jeśli Twój typ okaże się trafny, zgarniasz freebet 300 zł!
  5. Dodatkowo, za samą wpłatę 60 zł dostajesz darmowe 35 zł!

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (jedno zdarzenie na kuponie – wygrana Mateusza Gamrota). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKU.

TYPKURSBUKMACHER
Mateusz Gamrot wygra150.0Superbet
* Promocja trwa do końca dnia 9.03.2024
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments