jiri prochazka vs aleksandar rakić ufc 300

Jiri Prochazka vs. Aleksandar Rakić – starcie zawodników z TOP 5 rankingu na UFC 300!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 22 grudnia 2023

Dana White oficjalnie potwierdził starcie zawodników z TOP 5 rankingu. Jiri Prochazka i Aleksandar Rakić zmierzą się 13 kwietnia na gali UFC 300 w Las Vegas.

Aleksandar Rakić miał wejść do octagonu 20 stycznia 2024 roku na gali UFC 297 w Toronto. „Rocket” miał zmierzyć się z Janem Błachowiczem jednak Polak musiał się wycofać z udziału w gali z powodu operacji barków.

Szybko znalazł się chętny gotowy do wejścia do rozpiski w miejsce Błachowicza. Jiri Prochazka zgłosił swój akces do starcia odpowiadając na słowa Rakicia. Czech zasugerował jednak, że chciałby zawalczyć miesiąc później na gali UFC 298 w Anaheim.

Ostatecznie po negocjacjach z matchmakerami zawodnicy otrzymali inną propozycję i na ich pojedynek będziemy musieli poczekać zdecydowanie dłużej.

Prochazka i Rakić zmierzą się bowiem na gali UFC 300, która odbędzie się 13 kwietnia w T-Mobile Arena w Las Vegas. Niewykluczone również, że to zestawienie znajdzie się w karcie wstępnej gali, gdyż Dana White zapowiadał, że jubileuszowe wydarzenie będzie miało doskonałą rozpiskę.

Tak późny termin gali oznacza, że przerwa Rakicia od zawodowych startów potrwa niemal dwa lata. Prochazka natomiast do niedawna sam miał na koncie półtora roczną przerwę od walk, a po powrocie przegrał przez TKO z Alexem Pereirą.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments