Prochazka skrytykował Błachowicza czasami daje

Jiri Prochazka krytykuje Jana Błachowicza: „Czasami daje niesamowite walki, a czasami wygląda tak…”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 10 sierpnia 2023

Jiri Prochazka udzielił wywiadu kanałowi The AllStar, w trakcie dyskusji padło między innymi nazwisko Jana Błachowicza. Co na temat Polaka powiedział Czech? Okazuje się, że Prochazka w pewnym stopniu skrytykował Janka.

Jiri Prochazka to były mistrz kategorii półciężkiej organizacji UFC. Czech zwakował pas mistrzowski po tym jak doznał ciężkiej kontuzji barku i musiał poddać się operacji oraz długiej rehabilitacji. Fani byli zadowoleni z decyzji Prochazki, który nie chciał wstrzymywać dywizji.

Prochazka udzielił wywiadu kanałowi TheAllstar. W trakcie rozmowy padło nazwisko Jana Błachowicza. Wszystko oczywiście przez wzgląd na walkę Polaka z Alexem Pereirą na UFC 291, a przede wszystkim przez fakt, że wszyscy trzej wymienieni walczą w tej samej kategorii wagowej.

W pewnym momencie Prochazka odniósł się do co-main eventu UFC 291 i powiedział:

„Pereira pokonał Jana Błachowicza, nie było to łatwe zwycięstwo, nie mniej jednak zwyciężył, więc zasłużył na walkę o pas. Dla mnie to bez znaczenia, że ma tylko jeden pojedynek stoczony w dywizji półciężkiej, przecież był na samym szczycie kategorii średniej. Przed tym starciem wszyscy pytali mnie o to na kogo stawiam, na Jana czy na Poatana? Odpowiadałem, że jeśli Błachowicz będzie skupiony jak w walce z Reyesem czy Rockholdem to… hm, Jan czasami daje niesamowite walki, a czasami wygląda tak jakby nie chciał być w octagonie, to chyba wszystko kwestia dyscypliny.”

Zostaw ocenę
16
3
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments