jędrzejczyk, błachowicz, tybura, gamrot akcje w ufc video

Jędrzejczyk, Błachowicz, Tybura i Gamrot w akcji! UFC przypomina najlepsze walki Polaków w octagonie! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 22 września 2023

Organizacja UFC opublikowała specjalną kompilację poświęconą zawodnikom MMA z Polski. W materiale video zaprezentowano akcje z walk naszych topowych fighterów walczących w najlepszej lidze MMA na świecie. Joanna Jędrzejczyk, Jan Błachowicz, Marcin Tybura i Mateusz Gamrot w akcji!

Na oficjalnym kanale organizacji UFC na platformie youtube pojawił się materiał video dedykowany zawodnikom MMA znad Wisły. Polacy wielokrotnie udowadniali, że są zawodnikami ze ścisłej czołówki UFC, a Joanna Jędrzejczyk i Jan Błachowicz zdołali nawet sięgnąć po pasy mistrzowskie.

Marcin Tybura i Mateusz Gamrot także ustabilizowali już swoją pozycję i co rusz mogą liczyć na potyczki z wymagającymi oponentami. Oczywiście nie zawsze udaje się odnosić zwycięstwa jednak wszyscy wymienieni wyżej zawodnicy miewali już w przeszłości doskonałe serie wygranych w najlepszej lidze MMA na świecie.

Popularny „Gamer” powróci do octagonu UFC już w najbliższy weekend. Walkę Gamrot vs. Fiziev będzie można oglądać za darmo na stronie bukmachera eFortuna.pl. Wystarczy dokonać rejestracji, odebrać bonus, obstawić pierwszy kupon i można się cieszyć z dostępu do transmisji z gali UFC Vegas 79.

Najlepsze walki Polaków w octagonie UFC

Organizacja UFC udostępniła specjalną kompilację video dedykowaną reprezentantom Polski. W załączonym niżej materiale video możecie zobaczyć najlepsze akcje Joanny Jędrzejczyk, Jana Błachowicza, Marcina Tybury oraz Mateusza Gamrota. Szkoda, że nie załączono również fragmentów występów Karoliny Kowalkiewicz czy Michała Oleksiejczuka, ale mimo wszystko jest to świetna promocja biało-czerwonych.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments