Jednak nie Michael Chandler? Weteran UFC może spotkać się z McGregorem w TUF-ie!

S
0
Opublikowano: 27 stycznia 2023

Conor McGregor stwierdził ostatnio, że otrzymał propozycję ponownego wystąpienia w show pt. „The Ultimate Fighter”. Zdaniem wielu po drugiej stronie miałby znaleźć się Michael Chandler, ale niewykluczone, że to inny zawodnik będzie przewodził przeciwnej drużynie!

Jeszcze w tym roku powinniśmy po raz kolejny zobaczyć w oktagonie Conora McGregora. Irlandczyk przed kilkoma miesiącami zapowiedział powrót do bazy zawodników sprawdzanych przez Amerykańską Agencję Antydopingową (USADA) w lutym. Od pierwszego zdanego testu będzie musiało minąć jednak pół roku, zanim „The Notorious” wykona swój słynny spacer po klatce.

Niewykluczone, że były podwójny mistrz w kategoriach lekkiej oraz piórkowej wcześniej zagości w programach federacji. Dokładniej miałby raz jeszcze wystąpić w roli jednego z trenerów programu „The Ultimate Fighter”, o czym sam poinformował w swoich mediach społecznościowych. Więcej o tym przeczytacie tutaj – Powrót McGregora ze specjalną promocją? Irlandczyk otrzymał ofertę od UFC!

„Właśnie dostałem propozycję, by znów zostać trenerem, podoba mi się ten pomysł. To pełne zanurzenie, jakiego potrzebuję. Widzę już, jak zawodnicy ustawiają się w kolejce. Wiem, co mnie czeka i byłem na to gotowy, sk***wysyny.”

Biorąc pod uwagę ostatnie wyzwania, najpewniejszym wyborem na mentora przeciwnej ekipy wydawał się być Michael Chandler. Amerykanin wielokrotnie wprost mówił, że chce zmierzyć się z McGregorem. Tymczasem na Twitterze wpis zamieścił inny z weteranów UFC twierdząc, że federacja poprosiła go o występ w najbliższym sezonie TUF-a. Owym fighterem jest Tony Ferguson, ale według niego sam może sobie wybrać przeciwnika… co „El Cucuy” wykorzystał do wbicia szpilki w Khabiba Nurmagomedova.

„Zostałem zaproszony do trenowania w TUF-ie przeciwko staremu grubasowi, bądź kogokolwiek sobie wybiorę, jeśli ta ciastkożerna dzi*ka się nie pojawi. Co za wagina. Zawsze jestem gotów, kiedykolwiek i gdziekolwiek… Wybieram ciebie McKnacker. Do zobaczenia wkrótce.”

Zostaw ocenę
0
0