kontuzjowany jan błachowicz wypadł ufc 297

Jan Błachowicz wypadł z UFC 297? Aleksandar Rakić srogo krytykuje Polaka!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 07 grudnia 2023

Wiele wskazuje na to, że Jan Błachowicz nie wystąpi na gali UFC 297. Zdaniem Aleksandara Rakicia Polak miał wycofać się z udziału w wydarzeniu w Kanadzie.

Jan Błachowicz i Aleksandar Rakić mieli zmierzyć się w rewanżowym pojedynku 20 stycznia 2024 roku na gali UFC 297 w Toronto w Kanadzie. Pochodzący z Serbii „Rocket” zamieścił wpis na platformie X z którego wynika, że Polak niestety nie wejdzie tego dnia do octagonu.

Aleksandar Rakić skierował kilka mocnych słów w kierunku Polaka. Oto co dokładnie napisał w sieci Serb.

– Nie możesz przegrać rewanżu jeśli wycofasz się z niego po raz drugi. Legendarne pierdol*nie. Zobaczymy czy Samuraj będzie miał jaja, żeby wskoczyć na zastępstwo 20 stycznia.

Informację przekazaną przez Rakicia szybko podłapały zachodnie portale, które już podały ją dalej. Warto tutaj zwrócić uwagę na fakt, że Rakić oznaczył w poście matchmakera Micka Maynarda oraz dyrektora Danę White’a.

Oznacza to, że faktycznie coś musi być na rzeczy, gdyż w przeciwnym wypadku zapewne zamieściłby jakieś ostre słowa obrażające Jana Błachowicza, jednak wypowiedziane z chęcią „promowania walki”.

Jan Błachowicz póki co nie odniósł się do tych słów rywala. O rozwoju wydarzeń będziemy was informować na bieżąco.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments