Jan Błachowicz Heraklesy

Jan Błachowicz szczerze: „Poprzedni rok był dla mnie naprawdę bardzo trudny”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 26 marca 2023

Jan Błachowicz pojawił się wczoraj na gali Heraklesy polskiego MMA, na której zgarnął statuetkę dla Zawodnika Roku 2022. Były mistrz organizacji UFC skomentował te zwycięstwo na łamach swoich social mediów.

Jan Błachowicz w 2022 roku pokonał Aleksandara Racica oraz zremisował z Magomedem Ankalaevem. Starty w ubiegłym roku były dla Janka sporym wyzwaniem po utracie mistrzowskiego pasa w październiku 2021 roku.

Jan Błachowicz skomentował zwycięstwo w kategorii „Zawodnik Roku” na łamach swoich social mediów. Oto co napisał w sieci Janek:

„Poprzedni rok był dla mnie naprawdę bardzo trudny. Mimo tego co się wydarzyło zakończyłem go z jedną wygraną i remisem, w którym tak niewiele zabrakło. Dlatego tym bardziej jest mi ogromnie miło, że mogłem po raz kolejny otrzymać tę nagrodę. Dalej wytrwale będę walczył o to, aby TEN pas drugi raz do Polski przywieźć. Pracujemy dalej!”

Na ten moment nie znamy jeszcze daty powrotu Jana Błachowicza do octagonu UFC, wiemy natomiast, że Polak zgłosił już swą gotowość do walki matchmakerom organizacji. Jan Błachowicz gotowy na powrót do oktagonu: „Czas wracać do roboty. Termin zgłoszony”

Zostaw ocenę
0
0