jan błachowicz rehabilitacja

Jan Błachowicz rozpoczął rehabilitację i podał termin operacji drugiego barku

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 06 stycznia 2024

Jan Błachowicz rozpoczął nowy rok pracą na sali rehabilitacyjnej. Były mistrz UFC przeszedł pod koniec roku operację barku. Błachowicz podał także termin operacji drugiego barku.

Niestety plany Jana Błachowicza na szybki powrót do octagonu UFC spełzły na niczym. Były mistrz kategorii półciężkiej miał w okolicach świąt przejść operację obu barków. W trakcie zabiegu pojawiły się komplikacje, które sprawiły, że lekarz podjął decyzję o skupieniu się w pełni na jednym barku.

Wszystko to sprawia, że teraz Błachowicz rozpoczął pracę na sali rehabilitacyjnej by przywrócić w barku pełen zakres ruchów. Janek podał także termin drugiej operacji. Czas mija, a zatem kiedy Błachowicz położy się ponownie na stole operacyjnym?

– Szwy zdjęte! W końcu mogę zacząć rehabilitację. Zawsze wierny fachowcom z ekipy Rehabilitacja Łomianki. W marcu drugi bark idzie pod nóż. Nowy Rok, nowy ja. Dosłownie haha.

Cieszy fakt, że Polakowi dopisuje humor mimo odległego terminu drugiej operacji, który dodatkowo wydłuży czas powrotu Janka do octagonu. Błachowiczowi życzymy szybkiego powrotu do pełni sił i kolejnych walk z największymi tuzami kategorii półciężkiej.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments