jan błachowicz po walce fury ngannou mma

Jan Błachowicz po walce Fury – Ngannou: „MMA to król wszystkich sportów!”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 29 października 2023

Jan Błachowicz skomentował pojedynek Fury – Ngannou. Były mistrz organizacji UFC odniósł się do starcia już po walce. Co Błachowicz napisał na temat tego starcia?

Wczoraj w Riyadh w Arabii Saudyjskiej odbyła się bokserska gala z wielkim main eventem Tyson FuryFrancis Ngannou. Po raz kolejny doszło tutaj do starciach dwóch gwiazd, jednej wywodzącej się z boksu i drugiej wywodzącej się z MMA. Ostatni raz taka sytuacja miała miejsce podczas pojedynku Floyda Mayweathera z Conorem McGregorem.

Walka miała niezwykle interesujący przebieg, a pełną relację z walki Fury – Ngannou znajdziecie tutaj. Wielu utytułowanych zawodników MMA i boksu zawodowego komenowało przebieg starcia w sieci. Oto co na platformie X (dawniej twitter) napisał Jan Błachowicz, były mistrz organizacji UFC.

Jan Błachowicz po walce Fury – Ngannou:

„MMA to król wszystkich sportów”

Polak zapewne chciał podkreślić, że jego zdaniem Francis Ngannou zrobił wystarczająco wiele, aby zgarnąć wygraną w walce z Furym. Kameruńczyk miał bowiem Anglika na deskach, a w dalszej fazie pojedynku także miał lepsze i bardziej efektowne momenty od rywala.

Zostaw ocenę
1
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments