Jan Błachowicz o szansach seana stricklanda w walce z adesanyą

Jan Błachowicz o szansach Seana Stricklanda w walce z Israelem Adesanyą na UFC 293: „Jest takim głupkiem…”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 08 września 2023

Jan Błachowicz zamieścił na twitterze wpis w którym ocenił szanse Seana Stricklanda w pojedynku z Israelem Adesanyą. Były mistrz kategorii półciężkiej wyraził bardzo interesującą opinię, która zaskoczyła, rozbawiła, a zarazem dała fanom wiele powodów do komentowania wypowiedzi Polaka.

Jan Błachowicz to zawodnik, który jako pierwszy pokonał Israela Adesanyę w walce na zasadach MMA. Polak pokonał pochodzącego z Nigerii fightera i odebrał mu status niepokonanego. Janek, który był mistrzem kategorii półciężkiej nie ma ostatnio szczęścia do decyzji sędziowskich i po wyrównanych walkach a to remisuje, a to przegrywa.

Teraz Błachowicz na swoim profilu na twitterze skomentował szanse Seana Stricklanda w walce z Israelem Adesanyą. Zawodnicy zmierzą się na UFC 293 w Sydney. Oto co na twitterze napisał Janek:

„Sean jest takim głupkiem, że naprawdę może tego dokonać.”

Wpis Polaka szybko zyskał wiele polubień, a fani rozbawieni tonem wypowiedzi Błachowicza chętnie komentują i dyskutują na temat starcia Adesanya vs. Strickland.

UFC 293: Adesanya vs. Strickland – gdzie oglądać?

Galę UFC 293: Adesanya vs. Strickland w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Na początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Transmisja z gali rozpocznie się w niedzielę 10 września o 01:00. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 04:00 w niedzielę 10 września.

-=> Darmowa transmisja z UFC 293: Adesanya vs. Strickland. Oglądaj za darmo!

Data: 10 września, niedziela
Lokalizacja: Sydney, Australia
Ilość walk: 12
Start transmisji z karty wstępnej: 01:00, niedziela 10 września
Start transmisji z karty głównej: 04:00, niedziela 10 września
Stream onlineeFortuna.pl
TransmisjaeFortuna.pl

-=> Oglądaj na żywo i obstawiaj UFC 293! Stream online!

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments