Jan Błachowicz White jest biznesmenem

Jan Błachowicz: „Dana White jest biznesmenem, będę mu dalej psuł jego plany, ale…”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 28 marca 2023

Jan Błachowicz odebrał statuetkę dla Zawodnika Roku 2022 na gali „Heraklesy polskiego MMA”. Były mistrz UFC w kategorii półciężkiej przy okazji tego wydarzenia udzielił wywiadu Arturowi Mazurowi dziennikarzowi portalu WP SportoweFakty. Materiał video z rozmową pojawił się na youtubowym kanale Klatka po Klatce.

W grudniu 2022 roku Jan Błachowicz zremisował z Magomedem Ankalaevem co sprawiło, że ani Polak ani Dagestańczyk nie wywalczyli mistrzowskiego trofeum, które wcześniej zwakował Jiri Prochazka.

Artur Mazur, dziennikarz prowadzący program Klatka po Klatce zapytał Jana Błachowicza o to co Dana White powiedział po pojedynku, reporter nie zdążył skończyć zdania w które wszedł mu Błachowicz:

„Ja wiem dlaczego, bo kilka razy w życiu popsułem mu jego plany. Popsułem mu jego wspaniały biznes plan. Tak już jest no ja go lubię, ja go szanuję, ale też trzeba powiedzieć, że Dana White jest przede wszystkim biznesmenem. No i tyle co ja mogę powiedzieć, ja będę dalej mu psuł jego biznes plany, ale na swoją korzyść.”

Zapytany o czerwcowy termin powrotu do octagonu i ewentualnego rywala Janek odpowiedział:

„Może troszeczkę później. Który teraz jestem w rankingu? Czwarty, no to w takim razie są trzy nazwiska, bo chcę się bić z kimś kto jest wyżej ode mnie. Mamy już jakieś wstępne oferty.”

Zostaw ocenę
0
0