Jakub kaszuba zmierzy się z weteranem bellatora na pfl w paryżu

Jakub Kaszuba zmierzy się z weteranem Bellatora na gali PFL w Paryżu!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 12 lutego 2024

Jakub Kaszuba zmierzy się z doświadczonym Anglikiem na gali PFL w Paryżu. Rywalem Polaka będzie Kane Mousah który ma na koncie walki w ACB i Bellatorze.

Kiedy Jakub Kaszuba wygrał finał europejskich play-offów PFL i zdobył mistrzowski pas wydawało się, że w 2024 roku weźmie udział w globalnym sezonie. Ostatecznie po wchłonięciu Bellatora przez organizację PFL sytuacja się skomplikowała i Kuba ponownie weźmie udział w europejskim sezonie, skupiając się w 2024 roku na obronie mistrzowskiego pasa.

Nie ma jednak co narzekać, gdyż 7 marca na gali PFL w Paryżu, Polak zmierzy się weteranem wspomnianej organizacji Bellator. Kane Mousah to doświadczony 37-letni fighter, który ma w rekordzie wygrane nad takimi zawodnikami jak Georgi Karakhanyan czy Alex Enlund.

Anglik w 2019 roku pokonał także Mateusza Piskorza na gali Bellatora w Birmingham. Aktualnie „The Danger” przebywa w Tajlandii gdzie trenuje w teamie Tiger Muay Thai.

Jeśli Jakub Kaszuba pokona Kane’a Mousaha to kolejnym rywalem „Audytora” będzie zwycięzca pojedynku Alex Chizov vs. Danielle Scatizzi. Ogólnie patrząc na nazwiska i drabinkę europejskiego sezonu w kategorii lekkiej ciężko nie odnieść wrażenia, że Kaszuba na początek dostał najmocniejszego rywala z wszystkich uczestników sezonu 2024.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments