jakub borowicz ujawnia plany fen wobec formeli i oleksiejczuka

Jakub Borowicz ujawnia plany FEN wobec Formeli i Oleksiejczuka oraz ilość gal w 2024 roku [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 01 listopada 2023

Jaru Świątek skontaktował się z Jakubem Borowiczem matchmakerem organizacji FEN. Borowicz w trakcie rozmowy podsumował aktualny rok, a także ujawnił potencjalne plany Fight Exclusive Night wobec Kacpra Formeli i Cezarego Oleksiejczuka oraz podał ilość gal w 2024 roku.

Jakub Borowicz matchmaker organizacji FEN był gościem Jara w videorozmowie online. W trakcie dyskusji nie mogło zabraknąć pytania o plany organizacji FEN na kolejny rok. Okazuje się, że Fight Exclusive Night planuje osiem wydarzeń. Jakub Borowicz zdradził także plany organizacji wobec Kacpra Formeli oraz Cezarego Oleksiejczuka.

Jakub Borowicz na temat Kacpra Formeli i Cezarego Oleksiejczuka

„Moje zadanie na ten rok było jasne miałem postawić Kacprowi poprzeczkę tak wysoko, żeby on się namęczył, żeby się napocił, ale żeby te egzaminy z trudnymi rywalami zdał, żeby pójść do UFC. Teraz jest po 8 zwycięstwach. Jest po dwóch zwycięstwach z zawodnikami z Kazachstanu, po ciężkich bojach. Będę rozmawiał z managerem Pawłem Kowalikiem, ale wiem że Kacper ma w głowie tylko UFC, jeżeli będzie trzeba zrobić jeszcze jedną walkę w FEN żeby się pokazał na tle bardzo mocnego zawodnika to zrobimy to. Czarek Oleksiejczuk też miał już w 2024 roku u nas nie walczyć, a dogadaliśmy się tak, że zrobi jeszcze jedną, dwie walki żeby wyeksponować jeszcze bardziej jego wartość i wypchnąć go za ocean.”

Jakub Borowicz ujawnia plany i ilość gal FEN w 2024 roku

„No właśnie, wiesz co Jaru nad tym najmocniej pracujemy. Chcemy, żeby pierwsza gala była na przełomie stycznia i lutego. To jest bardzo ważne bo są ferie zimowe i to jest trudniejszy okres na przykład do wypełnienia całej hali. Ludzie wtedy są na nartach czy na wakacjach z dzieciakami i po prostu nie korzystają z takich rozrywek jak wydarzenie sportów walki. Potem chcemy zrobić gale w marcu, maju i czerwcu. Taki jest plan na pierwszą połowę roku. Sierpień, wrzesień, październik, listopad to są plany na drugą połowę roku. O ile te lokalizacje czerwcowe i sierpniowe są raczej przewidywalne dla naszych kibiców bo jest to Ostróda i Mrągowo. Chciałbym, żeby pomiędzy kolejnymi galami były przynajmniej cztery tygodnie przerwy. Chodzi o promocję wydarzenia, sprzedaż biletów, wsparcie partnerów i telewizyjne jest wtedy zdecydowanie większe. Pracujemy teraz bardzo mocno, żeby dograć lokalizację, miasta, telewizję”

Zachęcamy do odsłuchania pełnej rozmowy z Jakubem Borowiczem oraz subskrypcji kanału myMMA na platformie youtube.

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments