Israel Adesanya zapowiada koniec kariery! „Odejdę na szczycie, nie będzie mnie tu w przeciągu…”

S
0
Opublikowano: 16 lutego 2023

Już za kilka miesięcy Israel Adesanya stanie przed szansą odzyskania pasa wagi średniej UFC w starciu z Alexem Pereirą. Nigeryjczyk zdradził przedstawicielom mediów, że za kilka lat już nie zobaczymy go w oktagonie.

Ostatni pojedynek Adesanya vs. Pereira był trylogią w sportach walki. Panowie spotkali się dwukrotnie w kickboxingu, gdzie Brazylijczyk dwukrotnie tryumfował – raz zwyciężając przez decyzję i brutalnie nokautując Nigeryjczyka w drugim starciu. W MMA zdecydowanym faworytem był jednak „The Last Stylebender” i to on prowadził na kartach punktowych. W ostatniej rundzie „Poatan” postawił wszystko na jedną kartę i został nowym mistrzem UFC.

Israel Adesanya wciąż jest w swoim primie i do czasu porażki z Alexem Pereirą niemal z łatwością pokonywał kolejnych przeciwników. Nigeryjczyk debiutował w największej organizacji MMA na świecie przed pięcioma laty, a w rozmowie z mediami po UFC 284 zdradził, że nie zamierza przeciągać swojej kariery.

Już 5 lat jestem w UFC, prawda? Mówiąc szczerze, nie będzie mnie tu za kolejnych pięć. Mam inne rzeczy w życiu do roboty.”

„Kocham to całe g*wno i jestem przezaje*isty, ale nigdy się do tego nie przywiązywałem i odejdę na szczycie. Myślę, że to najlepsze uczucie, z którym możesz odejść. Tak czy owak, te pięć lat minęło ot tak. Zobaczymy, jak długo zostanę, ale myślę, że nie będzie mnie tu w przeciągu kolejnych pięciu lat.”

Kursy bukmacherskie na walkę Pereira vs. Adesanya

Całą galę UFC 287 obstawisz i obejrzysz w całości na żywo u bukmachera eFortuna.pl! Wystarczy założyć konto w niecałe 30 sekund i obstawić dowolny zakład. Dla nowych użytkowników przygotowano specjalny BONUS w postaci 20 zł za samą rejestrację i nie jeden, a aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady wykorzystania są niezwykle proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus <-

Zostaw ocenę
0
0