adesanya vs chimaev ufc arabia saudyjska

Israel Adesanya vs. Khamzat Chimaev – świetna walka na gali UFC w Arabii Saudyjskiej

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 20 lutego 2024

Israel Adesanya i Khamzat Chimaev zmierzą się 23 czerwca. Świetna walka strikera z grapplerem ma być main eventem gali UFC w Arabii Saudyjskiej.

Na stronie internetowej biletera Kingdom Arena w Rijadzie niespodziewanie pojawiła się informacja o nowym terminie premierowej gali UFC w Arabii Saudyjskiej.

Przypominamy, że wydarzenie miało się pierwotnie odbyć 2 marca i zostało przełożone na późniejszy termin. Wedle nowych informacji zamieszczonych na stronie gala ma się odbyć 23 czerwca.

Nie sam termin wydarzenia, a obrazek i nazwiska zamieszczone przy dacie zwróciły uwagę kibiców i ekspertów. Wygląda na to, że zarządzający areną pozwolili sobie na mały spoiler i ujawnili zestawienie Israel Adesanya vs. Khamzat Chimaev.

Świetne zestawienie dwóch średnich będzie prawdziwą bitką dwóch różnych styli. „The Last Stylebender” to striker wywodzący się z kickboxingu natomiast „Borz” to utalentowany zapaśnik i prawdziwy mistrz walki na chwyty.

Organizacja UFC póki co nie potwierdziła walki Adesanya vs. Chimaev jednak wyciek informacji o tym starciu sprawia, że Dana White będzie musiał wkrótce zabrać głos na ten temat. Warto wspomnieć o tym, że całkiem niedawno Chimaev przyznał, że nie zamierza już nigdy więcej walczyć w trakcie ramadanu i powiedział, że chciałby zawalczyć na gali w Arabii Saudyjskiej.

Aktualizacja: Oficjalny przedstawiciel hali Kingdom przekazał, że informacje o rzekomej walce Adesanya vs. Chimaev zostały udostępnione przez firmę pośredniczącą w sprzedaży biletów. Na ten moment walka nie została zakontraktowana.

Kto wygra walkę Adesanya vs. Chimaev?

Loading ... Loading ...
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments