israel adesanya odpowiada na wyzwanie du plessisa

Israel Adesanya odpowiada na wyzwanie Du Plessisa! 'To przeznaczenie, że nasze ścieżki ponowie się przetną’

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 21 stycznia 2024

Israel Adesanya odpowiedział na wyzwanie rzucone przez Dricusa Du Plessisa. Reprezentant RPA zdobył pas mistrzowski i po wygranej zasugerował walkę z Izzym.

Israel Adesanya odpowiedział na słowa Dricusa Du Plessisa wypowiedziane w octagonie po gali UFC 297. Afrykaner wyzwał Adesanyę do walki, a ten odniósł się do wszystkiego na łamach platformy X.

Izzy zamieścił w sieci nagranie video ze sparingu w 2016 roku kiedy to Du Plessis sparował z Alexem Volkanovskim natomiast w pewnym momencie Adesanya wraz ze swoim sparingpartnerem rozpędzeni wpadli między zawodników.

Obaj rzucili wtedy tylko, krótkie ’przepraszam’ i wrócili do kontynuowania pracy ze swoimi sparingpartnerami.

Israel skomentował wyzwanie Dricusa następującymi słowami:

– Ten rozdział mojej historii został napisany dawno temu. To przeznaczenie, że nasze ścieżki ponownie się przetną. Czekajcie na kolejny odcinek, dzięki za oglądanie. To my piszemy historię.

Fani domagają się by Dricus Du Plessis i Israel Adesanya zmierzyli się na gali UFC 300 jednak wydaje się to mało prawdopodobne jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że do wydarzenia zostało mniej niż trzy miesiące czasu.

Ponad to DDP odniósł obrażenia w pojedynku ze Stricklandem, zatem należy się spodziewać, że pewnie będzie chciał wrócić do octagonu najwcześniej w wakacje.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments