Israel Adesanya i Sean Strickland twarzą w twarz

Israel Adesanya i Sean Strickland twarzą w twarz przed UFC 293! „Nie podam mu ręki bo cringe…”[VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 07 września 2023

Israel Adesanya i Sean Strickland stanęli twarzą w twarz po konferencji prasowej przed galą UFC 293. Zawodnicy zmierzą się w weekend w australijskim Sydney, a stawką walki będzie tytuł mistrzowski kategorii średniej.

Dziś w Sydney odbyła się specjalna konferencja prasowa promująca galę UFC 293. Oczywiście nie zabrakło na niej głównych bohaterów całego wydarzenia, którzy w weekend zmierzą się w pojedynku o pas mistrzowski UFC w kategorii średniej. Israel Adesanya i Sean Strickland stanęli twarzą w twarz, a kibice, którzy wybrali się na konferencję głośno skandowali.

Strickland nie chciał uścisnąć dłoni Adesanyi. Amerykanin stwierdził, że: ’Nie poda ręki Izzy’emu gdyż obawia się iż cringe przejdzie na niego.’ Sean mocno nakręcał publikę swoim zachowaniem. Nim przejdziemy do materiału video ze spotkania twarzą w twarz przypominamy gdzie można obstawić i oglądać galę UFC 293.

UFC 293: Adesanya vs. Strickland – gdzie oglądać?

Galę UFC 293: Adesanya vs. Strickland w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Na początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Transmisja z gali rozpocznie się w niedzielę 10 września o 01:00. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 04:00 w niedzielę 10 września.

-=> Darmowa transmisja z UFC 293: Adesanya vs. Strickland. Oglądaj za darmo!

Data: 10 września, niedziela
Lokalizacja: Sydney, Australia
Ilość walk: 12
Start transmisji z karty wstępnej: 01:00, niedziela 10 września
Start transmisji z karty głównej: 04:00, niedziela 10 września
Stream onlineeFortuna.pl
TransmisjaeFortuna.pl

-=> Oglądaj na żywo i obstawiaj UFC 293! Stream online!

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

Israel Adesanya i Strickland twarzą w twarz

Organizacja UFC udostępniła nagranie video ze spotkania twarzą w twarz między Adesanyą i Stricklandem.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments