Islam Makhachev zdziwi się na UFC 284? „Wmawiają mu, że jest wszechstronny…”

S
0
Opublikowano: 07 lutego 2023

Alexander Volkanovski już za kilka dni przekona się, na jakim poziomie są umiejętności stójkowe Islama Makhacheva. W materiale UFC Countdown Australijczyk skomentował niejako ostatnią wypowiedź Makhacheva, który zapowiedział próbę KO na rywalu.

Ten superfight odbędzie się już w najbliższy weekend i będzie walką wieczoru UFC 284. Alexander Volkanovski spróbuje zdobyć pas wagi lekkiej i stać się kolejnym podwójnym mistrzem w historii organizacji. Islam Makhachev z kolei nie tylko stanie do pierwszej obrony tytułu, lecz także w przypadku wygranej zajmie 1. pozycję w rankingu bez podziału na kategorie wagowe.

„The Great” jest ogromnym faworytem w oczach bukmacherów. To on musi przybrać na wadze, a do tego Dagestańczyk będzie miał przewagę warunków fizycznych. Australijczyk wierzy, że posiada większy arsenał od swojego oponenta, który w niedawnym wywiadzie dla ESPN wyznał, że będzie szukał nokautu na królu dywizji piórkowej.

„Szczerze – chcę go znokautować. Wszyscy mówią „Islam to grappler, Islam to zapaśnik”. Chcę im pokazać moją stójkę. Jest niskim gościem, wierzę, że mogę go znokautować. Jestem z innej kategorii, to nie jego teren, nie będzie miał takiej samej siły. Nie będzie. Niebawem to zrozumie.”

Alexander Volkanovski w najnowszym materiale UFC Countdown powiedział z kolei, że Makhachev nie ma wokół siebie najlepszych doradców. Rosjanin szybko się przekona, że „Volk” to inny fighter, niż mu się zdaje.

„Jeśli mnie bagatelizuje, to grubo się zdziwi. Jak podejdzie do mnie myśląc, że może mną poniewierać, to źle się to na nim odbije jak zda sobie sprawę, że to nie przejdzie. Ma wokół siebie ludzi, którzy wmawiają mu, że jest wszechstronny, że umie uderzać. Zobaczymy, zobaczymy.”

Kursy bukmacherskie na walkę Makhachev vs. Volkanovski

Całą galę UFC 284 obstawisz i obejrzysz w całości NA ŻYWO u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS w postaci 20 zł za samą rejestrację i nie jeden, a aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady wykorzystania są niezwykle proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Zostaw ocenę
0
0