UFC 283 twarzą w twarz

Intensywne spotkania twarzą w twarz przed UFC 283 [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 21 stycznia 2023

Bohaterowie gali UFC 283 stanęli twarzą w twarz podczas oficjalnej ceremonii ważenia przed wydarzeniem. Nie zabrakło wielu intensywnych staredownów. Zwłaszcza zawodnicy z Brazylii byli napakowani dobrą energią i zachęcali fanów na trybunach do gromkiego dopingu. Gala UFC 283 odbędzie się w nocy z soboty na niedzielę.

Po wielu latach oczekiwań wreszcie przyszedł czas na powrót organizacji UFC do Brazylii. Zawodnicy najlepszej organizacji na świecie tłumnie stawili się w Rio, a matchmakerzy przygotowali dwie walki mistrzowskie, które miały nakręcić sprzedaż biletów i wypełnić trybuny w Jeunesse Arena.

W walce wieczoru Glover Teixeira podejmie Jamahala Hilla. Stawką tego pojedynku będzie wakujący pas mistrzowski kategorii półciężkiej (-93 kg). W co-main evencie dojdzie do czwartej bitwy między Deivesonem Figueiredo, a Brandonem Moreno. Zawodnicy zawalczą o pas kategorii muszej, którego posiadaczem jest Brazylijczyk.

Intensywnie wyglądało zwłaszcza spotkania twarzą w twarz Johnny’ego Walkera i Paula Craiga. Zawodnicy mierzyli się wzrokiem, a także zwarli czołami. Na szczęście nie doszło do rękoczynów.

Gale UFC obejrzysz za darmo Fortuna TV. Wystarczy zarejestrować się tutaj. Na start otrzymasz również darmowe 20 zł do wykorzystania na dowolny zakład oraz zakład bez ryzyka do 600 zł. Warto pamiętać, że Fortuna posiada szeroki wybór zakładów na wszystkie gale UFC, co najważniejsze można łączyć ze sobą wiele zdarzeń np. zwycięzcę pojedynku i czas jego trwania.

-> Oglądaj i obstawiaj UFC w Fortuna TV!

Klikając w powyższy banner przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz cieszyć się z darmowej transmisji gal UFC i 20 zł, które otrzymasz za samo otwarcie konta.

Intensywne spotkania twarzą w twarz przed UFC 283!

Kursy bukmacherskie na UFC 283

Zostaw ocenę
0
0