ilia topuria odpowiada rodriguezowi ufc

Ilia Topuria odpowiada Rodriguezowi – 'Mnie nie używają jak szmaty w walkach’

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 26 stycznia 2024

Ilia Topuria odpowiedział na jedną z ostatnich wypowiedzi Yaira Rodrigueza. Meksykanin sugerował, że Gruzin wyszczekał sobie title-shota. Co na ten temat powiedział Topuria?

Ilia Topuria zmierzy się z Alexandrem Volkanovskim w walce wieczoru gali UFC 298 w Anaheim. Mieszkający w hiszpańskim Alicante Gruzin stanie przed szansą wywalczenia pasa mistrzowskiego kategorii piórkowej.

Ostatnio ten fakt skomentował Yair Rodriguez, który uważa, że Topuria dostał walkę o pas tylko dlatego, że jest mocny w gębie. Meksykanin zasugerował, że to trash talk zagwarantował Topurii przepustkę do starcia o tytuł.

Co na ten temat sądzi Ilia Topuria? Pretendent do tytułu UFC mocno odpowiedział Rodriguezowi.

– Dają mi wielkie walki ponieważ wygrywam, a nie dlatego, że gadam. Naprawdę dostaję kolejne coraz mocniejsze walki dzięki zwycięstwom i właśnie to różni mnie i Yaira.

– Ja nie wygrywam walk ponieważ mój przeciwnik doznaje kontuzji barku, nie wygrywam także pojedynków w których przegrywam całe starcie by wyprowadzić jeden łokieć w ostatniej sekundzie. Rywale nie używają mnie jak szmaty w walkach.

Topuria wypomniał Yairowi walki z Brianem Ortegą oraz Koreańskim Zombie. Co jeszcze powiedział „El Matador”? 27-letni zawodnik ma sugestię dla „Pantery”:

– Co to znaczy, że ja gadam? Niech on gada i obraża innych, a zobaczy, że to go do niczego nie doprowadzi. Jeśli zobaczy tę wypowiedź to mam dla niego małą radę – 'Zacznij wygrywać to będziesz otrzymywał lepsze walki w nagrodę. Gadanie nic ci nie da. To co musisz zrobić to wygrywać walki, a jest to ciężkie do zrobienia.’

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments