Ilia Topuria krytykuje Pimbletta

Ilia Topuria krytycznie na temat Pimbletta: „Jako zawodnik nie jest nic wart. Niczego nie osiągnął.”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 21 czerwca 2023

Ilia Topuria za kilka dni ponownie wejdzie do octagonu UFC. Na gali w Jacksonville „El Matador” zmierzy się z Joshem Emmettem. Topuria został zapytany przez dziennikarzy o Paddy’ego Pimbletta, z którym w przeszłości wdał się w hotelową awanturę. Ilia krytycznie ocenił Anglika.

Ilia Topuria wystąpi w walce wieczoru gali UFC Jacksonville. Pochodzący z Gruzji zawodnik zmierzy się z Joshem Emmettem. W trakcie wywiadów przed tym wydarzeniem „El Matador” został zapytany przez dziennikarzy o Paddy’ego Pimbletta.

Wygląda na to, że w tej chwili Topuria nie jest zupełnie zainteresowany walką z Anglikiem. Ilia krytycznie wypowiedział się na temat „Baddy’ego”. Mieszkający w Hiszpanii fighter uważa, że zawodnik z Liverpoolu niczego nie osiągnął w MMA:

„Paddy, wiecie o co chodzi z Paddym? Jest osobą, która generuje duże zainteresowanie mediów. Natomiast wszyscy wiemy, że jako zawodnik nie jest nic wart. On nawet nie jest notowany w rankingu. Niczego nie osiągnął. Nie wydaje mi się, że powinniśmy wliczać w zasługi fakt, że ktoś umie się dobrze sprzedać w mediach. Jesteśmy sportowcami, a różnica między UFC, a innymi organizacjami jest taka, że zawodnicy są doceniani za osiągnięcia sportowe, za wyniki w octagonie. Pod tym względem Paddy nic nie osiągnął, dlatego walka z nim mnie nie interesuje.”

Gdzie oglądać UFC Jacksonville: Emmett vs. Topuria?

Galę UFC Jacksonville: Emmett vs. Topuria w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Już na sam początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Transmisja z gali rozpocznie się w sobotę 24 czerwca o 17:30. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 21:00 w sobotę 24 czerwca.

Data: 24 czerwca, sobota
Lokalizacja: Jacksonville, USA
Ilość walk: 14
Start transmisji z karty wstępnej: 17:30, sobota 24 czerwca
Start transmisji z walki Rębeckiego: około 19:30
Start transmisji z karty głównej: 21:00, sobota 24 czerwca
Stream online: eFortuna.pl
Transmisja: eFortuna.pl

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments