ilia topuria atakuje max holloway odpowiada

Ilia Topuria atakuje: „Wyślę go na koniec kolejki” – Max Holloway odpowiada!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 15 kwietnia 2024

Max Holloway po UFC 300 wyraził gotowość do walki z Ilią Topurią. Gruzin powiedział, że odeśle Hawajczyka na koniec kolejki. Max Holloway odpowiedział na te słowa.

Max Holloway odniósł fenomenalne zwycięstwo na gali UFC 300. Hawajczyk posłał Justina Gaethje na deski w ostatniej sekundzie walki. W wywiadzie po walce Holloway powiedział, że „El Matador” go unika.

Ilia Topuria został zapytany o słowa Hollowaya po gali UFC 300. Mistrz UFC w kategorii piórkowej udzielił wywiadu Carlosowi Contrerasowi Legaspi ze stacji ESPN Deportes. Topuria zaatakował Hollowaya

– Dla mnie wszystko jest jasne. Moim kolejnym rywalem będzie Max Holloway. Gratulację, naciesz się tym wieczorem. Po walce ze mną będziesz musiał wrócić na koniec kolejki.

Dziennikarze przekazali Hollowayowi słowa Topurii na konferencji prasowej po gali UFC 300. Max odniósł się do wypowiedzi aktualnego mistrza dywizji do 66 kilogramów.

– Świetnie. Co powinienem na to odpowiedzieć? Co jeśli to on zostanie odesłany na koniec kolejki? Przekonamy się o tym na koniec dnia, po naszej walce. Tak jak powiedziałem wszyscy mamy wiele pytań odnośnie tego gościa.

– Nasz sport polega na walce. Ilia może mówić to co chce. Ja wciąż mam wiele pytań. Chętnie posłucham co jeszcze powie, a jeśli kiedykolwiek ta walka zostanie zabookowana to uzyskamy odpowiedzi. Jestem podekscytowany.

Max Holloway nie poprzestał na tym i kontynuował swą wypowiedź na temat Gruzina stacjonującego w hiszpańskim Alicante.

– Każdy mówi o nim to lub tamto, ja nie znam go osobiście. Nie wiem czy jest dziwny i nieprzystosowany do życia w społeczeństwie, czuje się nieswojo wokół ludzi jednak może on po prostu taki jest. Nie zamierzam jednak tego wykorzystywać. Wiem, że jest mistrzem świata, jest zabójcą w octagonie. Na sam koniec podkreślę ponownie to co mówiłem przez cały tydzień. Wszyscy wciąż mamy pytania odnośnie Topurii.

Kto wygrałby walkę Topuria vs Holloway?

Loading ... Loading ...
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments