igor michaliszyn vs brian hooi ksw 95 olsztyn 7 czerwca

Igor Michaliszyn vs Brian Hooi – starcie mocnych półśrednich na KSW 95

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 16 kwietnia 2024

Igor Michaliszyn i Brian Hooi zmierzą się w starciu dwóch wysoko notowanych półśrednich. Walka Michaliszyn vs Hooi odbędzie się 7 czerwca na KSW 95 w Olsztynie.

Federacja KSW zestawiła pojedynek mocnych półśrednich, którzy wrócą do okrągłej klatki po długiej przerwie. Na gali KSW 95 Igor Michaliszyn (10-2), numer trzy rankingu wagi półśredniej organizacji KSW, zmierzy się z Brianem Hooiem (19-11), będącym na miejscu piątym tego zestawienia. Do konfrontacji dojdzie 7 czerwca w hali Urania.

Igor Michaliszyn zadebiutował w KSW w lutym zeszłego roku i już w drugiej minucie pojedynku posłał na deski Idrisa Amizhaeva. W drugim pojedynku zmierzył się z Krystianem Bielskim i też rozbił go przed czasem. Reprezentant Silesian Cage Club wydłużył tym samym swoją serię wygranych do pięciu.

27-latek z Dąbrowy Górniczej ma na koncie dziesięć wygranych pojedynków, z których siedem zakończył przed czasem, a cztery razy zrobił to już w pierwszej rundzie. Igor jest przekrojowym zawodnikiem, który cztery razy nokautował rywali, a trzy razy wygrywał z nimi przez poddanie. 

Brian Hooi ma za sobą cztery pojedynki w organizacji KSW. Debiutując w Polsce podczas gali KSW 72 pokonał Michała Pietrzaka już w pierwszej rundzie boju. Starcie było tak efektowne, że zostało wybrane najlepszą walką wieczoru. W drugiej konfrontacji Brian musiał uznać wyższość Artura Szczepaniaka. Natomiast w trzecim pojedynku szybko rozprawił się z Jivko Stoimenovem, którego posłał na deski w pierwszej odsłonie walki i tym samym zdobył bonus za najlepsze skończenie gali KSW 79.

Hooi ostatni raz walczył w maju zeszłego roku i przegrał z Andrzejem Grzebykiem. Holender ma na swoim koncie 31 stoczonych pojedynków, z których dziewiętnaście wygrał, a trzynaście skończył przed czasem. W całej karierze Brian siedem razy nokautował, a sześć poddawał swoich rywali.

Kto wygra walkę Michaliszyn vs Hooi?

Loading ... Loading ...
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments