ibragim chuzhigaev odchodzi z ksw organizacja traci mistrza

Ibragim Chuzhigaev odchodzi z KSW. Organizacja traci mistrza kategorii półciężkiej!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 01 grudnia 2023

Ibragim Chuzhigaev ogłosił dziś rozstanie z federacją KSW. Mistrz kategorii półciężkiej odchodzi z najlepszej europejskiej organizacji MMA. Wpis Chuzhigaeva skomentował Ali Abdelaziz, można się więc spodziewać przenosin zawodnika do UFC lub PFL.

Ibragim Chuzhigaev, niepokonany od września 2017 roku zawodnik, który na początku 2022 roku sięgnął po pas mistrzowski federacji KSW ogłosił, że jego kontrakt dobiegł końca i opuszcza najlepszą europejską organizację MMA.

Chuzhigaev odchodzi z KSW notując w organizacji trzy zwycięstwa. Reprezentujący Turcję Czeczen pokonał kolejno: Tomasza Narkuna, Ivana Erslana oraz Bohdana Gnidko.

Chuzhigaev opublikował obszerny post na instagramie, w którym podziękował zarówno Maciejowi Kawulskiemu i Martinowi Lewandowskiemu jak i Mamedowi Khalidovowi.

– Dzień dobry wszystkim, moi drodzy bracia zapewne wielu z was dobrze wie, że mój kontrakt z KSW dobiegł końca w ubiegłym miesiącu. Jestem bardzo wdzięczny KSW, jej szefom Martinowi Lewandowskiemu i Maciejowi Kawulskiemu oraz wszystkim pracownikom za to, że przyjęli mnie bardzo ciepło i gościnnie. Dziękuję bardzo.

– Jestem wdzięczny mojemu starszemu bratu Mamedowi Khalidovowi za to jak wiele wsparcia okazał mi w trakcie mej przygody z KSW (jest jednym z nielicznych, na których zawsze mogę liczyć).

– Dziękuję moim wszystkim przeciwnikom za walki i za cenne doświadczenie. Wszystkim poza Narkunem, jemu chętnie jeszcze raz przyłożę w twarz!

Pod postem szybko pojawił się komentarz Aliego Abdelaziza, znanego managera, a co za tym idzie można się spodziewać przenosin Ibragima do organizacji UFC lub PFL.

Ibragim Chuzhigaev zakończył swą wypowiedź następującymi słowami.

– Jeszcze nie kończę kariery, teraz czeka mnie kolejna przygoda. Oczekujcie wieści. Dziękuję raz jeszcze.

– Nie oznacza to jednak, że nigdy nie wrócę do KSW, a już na pewno zjawię się z wizytą! Kto wie może jeszcze kiedyś się dogadamy! Do zobaczenia.

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments