ian garry vs michael page ufc 303

Ian Machado Garry vs Michael Page na UFC 303

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 25 maja 2024

Ian Machado Garry zmierzy się z Michaelem Pagem w głównej karcie walk UFC 303 w Las Vegas. Zgodnie z oczekiwaniami Garry dołączył do rozpiski gali McGregor vs Chandler.

Ian Machado Garry (14-0) od dłuższego czasu wyrażał chęć stoczenia pojedynku na gali UFC 303 w Las Vegas. Niepokonany zawodnik chciał dołączyć w karcie walk do swojego rodaka Conora McGregora.

Matchmakerom UFC trudno było spełnić życzenie zawodnika, gdyż raz po raz kolejni rywale wycofywali się w trakcie negocjacji. „The Future” zabiegał o pojedynek z Colbym Covingtonem jednak ten zrezygnował z walki.

Wreszcie trafił się chętny na podjęcie rękawice. Michael Page (22-2) były pretendent do pasa mistrzowskiego organizacji Bellator, który słynie z efektownego stylu walki i wygranych po spektakularnych nokautach. 37-letni „Venom” zadebiutował w UFC w marcu tego roku i pewnie wypunktował Kevina Hollanda.

Walka Garry vs Page wejdzie w skład głównej karty gali UFC 303. Wydarzenie odbędzie się 29 czerwca, a main eventem będzie pojedynek Conor McGregor vs Michael Chandler.

Kto wygra walkę Garry vs Page?

Loading ... Loading ...
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments