hybrid mma 4 michał andryszak wojciech kazieczko przemysław szyszka

HYBRID MMA 4 – Andryszak, Kazieczko, Szyszka i Frątczak zawalczą 20 kwietnia w Zielonej Górze!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 30 marca 2024

Organizacja Hybrid MMA dokonała mocnego zaciągu i zakontraktowała kilka nowych nazwisk przed galą w Zielonej Górze. 20 kwietnia do klatki wejdą między innymi Michał Andryszak i Wojciech Kazieczko.

Organizacja HYBRID MMA słynie z mieszania różnych formuł sportów walki na swoich wydarzeniach. W klatce Hybrid MMA odbywają się walki na zasadach MMA, boksu w standardowych rękawicach, czy kickboxingu w małych rękawicach.

Gala HYBRID MMA 4 odbędzie się 20 kwietnia w Zielonej Górze, a w karcie walk znalazły się tak uznane nazwiska jak Michał Andryszak, Wojciech Kazieczko, Przemysław Szyszka czy Kacper Frątczak.

Michał Andryszak to jeden z najlepszych zawodników kategorii ciężkiej w Polsce. Andryszak to były mistrz FEN i były pretendent do pasa mistrzowskiego KSW. Michał jest aktualnie związany kontraktem z czesko-słowacką organizacją Oktagon MMA. Rywalem Michała Andryszaka najpewniej będzie Brazylijczyk Dirlei Broenstrup który walczył na mniejszych galach w Rosji i USA.

Wojciech Kazieczko to utalentowany zawodnik, który ma za sobą cztery starty w klatce KSW. Kazieczko w ostatnim czasie miał słabszy okres i zaliczył dwie przegrane z rzędu. Najwyraźniej w najlepszej polskiej organizacji uznano, że warto dać Wojtkowi szansę na odbudowanie i start poza federacją.

Do klatki Hybrid MMA na gali w Zielonej Górze wejdzie także Kacper Frątczak czyli wielokrotny mistrz świata w kickboxingu, który jest niepokonany w zawodowej karierze.

Ponad to w akcji zobaczymy także Przemysława Szyszkę, który wcześniej odpowiadał za wyniki takich zawodników jak Radosław Paczuski i Arkadiusz Wrzosek, a po odejściu z teamu Uniq skupia się na swoich startach oraz treningach freak fighterów.

W rozpisce znajdzie się także wiele przedstawicielek płci pięknej jednak panie nie dysponują doświadczeniem w zawodowym sporcie.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments