Henry Cejudo Kelvin Gastelum

Henry Cejudo uważa że ten zawodnik może zostać mistrzem jeśli wykona pewien krok!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 10 kwietnia 2023

Henry Cejudo na łamach swojego kanału na platformie youtube podsumował galę UFC 287 w Miami. Były podwójny mistrz organizacji UFC wypowiedział się między innymi na temat Kelvina Gasteluma.

Henry Cejudo wróci do zawodowych startów 6 maja na gali UFC 288 w Nowym Jorku gdzie zmierzy się z Aljamainem Sterlingiem w pojedynku o pas mistrzowski kategorii koguciej.

Póki co Cejudo zajmuje się jednak trenowaniem, sparingami, a także często gości we wszelkiej maści podcastach czy to na youtube czy też tych radiowych. Ponad to zawodnik prowadzi także swój kanał na łamach którego wypowiada się na temat innych fighterów i podsumowuje gale.

Cejudo w trakcie podsumowania gali UFC 287 wyraził ciekawą opinię na temat Kelvina Gasteluma:

„Po półtorarocznej przerwie Kelvin z Yumy w Arizonie wreszcie wygrał. To niebywałe jak wiele porażek on ma w rekordzie, ale spójrzmy na to z kim walczył. Nawet bijąc się z kowadłorękim Curtisem Kelvin wyglądał lepiej niż kiedykolwiek. Myślę, że jeśli on zdecydowałby się na powrót do kategorii półśredniej to byłby mistrzem, wierzę w to szczerze. Potrzebuje dobrego dietetyka, kogoś kto będzie mu pomagał, a nie tylko kontrolował. Trzeba go też przypilnować, żeby tyle nie jarał. Myślę, że jak zejdzie do 77 kilo to będzie bardzo niebezpieczny dlatego drodzy fani nie skreślajcie jeszcze tego gościa!”

https://twitter.com/FireMMAVid/status/1644883576159186944
Zostaw ocenę
0
0