Gwiazda UFC wyzywa do walki Jake Paula!

S
0
Opublikowano: 16 listopada 2022

Thiago Santos, były pretendent do tytułu wagi półciężkiej UFC, zapewnił wszystkich, że spróbowałby swoich sił w boksie. „Marreta” wyzwał w social mediach głośne nazwisko!

Największym osiągnięciem Thiago Santosa w jego kilkuletniej karierze w UFC było dojście do title shota przeciwko Jonowi Jonesowi. Brazylijczyk otrzymał szansę na zostanie mistrzem po tym, jak w lutym 2019 roku przez TKO już na początku 3. rundy pokonał Jana Błachowicza.

Brazylijczyk miał jednak pecha w walce z „Bonesem”. Zerwał kilka więzadeł i uszkodził łękotkę, przez co ledwo mógł się utrzymać na nogach. „Marreta” mimo wszystko dociągnął pojedynek do końca i zdaniem wielu pokonał Amerykanina, jednak sędziowie widzieli to inaczej. Orzekli oni wygraną Jonesa przez niejednogłośną decyzję.

Od tamtego pojedynku Santos zaliczył fatalną serię. Po dwóch porażkach udało mu się pokonać Johnny’ego Walkera, ale później przegrał na pełnym dystansie z Magomedem Ankalaevem i został skończony przez Jamahala Hilla. Była to ostatnia walka na jego kontrakcie z UFC i Thiago związał się umową z Professional Fighters League.

Okazuje się, że „Marreta” oprócz kolejnych startów w MMA myśli też o boksie! Brazylijczyk postanowił wyzwać za pośrednictwem Twittera niepokonanego w ringu YouTubera, Jake’a Paula.

Thiago Santos chce walki z Jake Paulem

Zdaniem 38-letniego Thiago Santosa „The Problem Child” walczył jedynie z wiekowymi zawodnikami i zapaśnikami, a on mógłby mu sprawić kłopot:

Hej, Jake’u Paulu, miałeś ubaw boksując z zapaśnikami i starcami. Może tak walka z prawdziwym rywalem? To mnie szukasz! – napisał weteran oznaczając przy okazji grupę bokserską Paula (MVP), samego pięściarza-YouTubera oraz swojego menedżera, Alexisa Daviesa.

„The Problem Child” odniósł niedawno największą wygraną w karierze pokonując pewną decyzją legendarnego Andersona Silvę. Amerykanin z rekordem 6-0 jest jednym z najgorętszych nazwisk na pięściarskiej scenie.

Zostaw ocenę
0
0